reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kurtki,kombinezony zima 2011/2012 jaki rozmiiar kupujecie ??

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
witam jak wiekszość mam powoli kupuje mojej córeczce odzież zimową
raz że teraz jest ciut taniej
dwa że nie stac mnie aby kupić wszystko w jednym miesiacu :-(( ciuszki corcia ma zawsze nowe bo nie mamy skad "wziąśc po innym dziecku w rodzinie

wiec moje pytanie
kupiłam małej kombinezon i kurteczke na 86
mała nosi teraz romiar 80
wiadomo ze kurtki i kombinezony wypadaja troszke wieksze
co do paszczykow to juz sie nauczyłam ze musi byc rozmiar wiekszy bo małe wypadaja :tak:

jaki roamir wy kupujecie :confused:
nie chce aby dziecko "toneło " w ubrankach
a kupowanie na "nastepna " zime nie ma sensu
taki nasz urok mam grudniowych :tak:
i jeszcze takie głupie pytanie chodzi mi po głowie :baffled:
jak w zime dziecko ma ubrany kombinezon (ciepły z materiału "zainpregnowany poliester " podobno wogóle nie przemaka )
co dajecie pod spod ???

wiadomo ze grubsze rajstopki ale czy spodnie tez ??
myslałam tez nad rozmiarem 92 ale zdecydowanie bedzie jeszcze za duzy a corcia i tak go nie wynosi na przyszły rok wiec nie ma sensu

kombinezon mamy ze smyka -coolclub
wiec te firmowe wieksze wypadaja
kurteczka gap wiec równiez wieksza wypada
 
reklama
za wiele nie pomoge. moja mala ma na zime tylko rajstopki spodenki sweterek i kurteczke... a do wozka spiworek.
ale jezeli twierdzisz ze ten twoj kombinezon jest cieply i nieprzemakalny to mysle ze w zupelnosci wystarcza cieplejsze rajstopki bez spodenek.
dziecko pewnie by sie przegrzalo skoro taki nieszczelny jest ten kombinezon.

i moja corcia ma kurteczke na 92. te na 86 zakaldalam i juz sa za male a szkoda bo jedna mam taka sliczna z 5.10.15 i niesttey nie zalozy jej:(
 
spokojnie 86 powinien byc dobry. :-)

ja zawsze kupowalam kombinezon 2 czesciowy. Spodnie na szelkach takie cieple i do tego kurtka. Wydaje mi sie to lepszym rozwiazaniem bo nie przegrzejesz dziecka, ani nie zaziebisz. Bo jak za goraco albo cos to rozpinasz kurteczke, ale zawsze ma jeszcze cieple spodnie. pozatym dzieci sie szybko brudza, takze jak ubrudzi kurteczke zawsze mozna uzyc jeszcze spodni i na odwrot. ;-)

pod kobinezon ja ubieralam w podkoszulke, bluzeczke z dlugim rekawem i rajstopki. :-)
 
asiunia

dziekuje ci bardzo mi pomogłaś
troszke sie martwiłam że kupiłam kombinezon taki w sam raz (sama juz zgłupiałam hehe a kupowałam na allegro wiec prawie w ciemno )

a co do 2 czesciowego kombinezonu

tez taki na poczatku chciałam niestety ale ceny mnie przeraziły :szok:
a po drugie te co mi sie podobały to były tylko przewaznie na 80 wiec na bank za małe

a oprocz kombinezonu kupiłam jeszcze kurteczke wiec na zmiane jak co mam
a spodnie na szelkach tez w razie co jeszcze dokupie ale to juz blizej zimy :tak:


 
moja ma już na 92 bo 86 jest za mały z tamtego roku:)) tylko rajstopy pod kombinezon, nie przegrzewajmy dzieci!!:-)
 
Pchełko, ależ temat, wstyd się przyznać ale mnie do tej pory do głowy nie przyszło w co ubiorę Franka. Mam nadzieję, że po Stasiu będzie coś dobrego rozmiarowo, ja mu większość rzeczy "na oko" kupuję, podejrzewam, że teraz to conajmniej 98cm, ale to chłopak, więc większy, masywny (waży 15kg).
 
Ali nosi obecnie rozmiar 98 wiec pewnie 104 bedzie odpowiedni no ale to gigant. A jak pomyśle o butach? Adidasy ma 26 wiec pewnie kozaki juz 27...:-o
 
reklama
Pchełka to malutka ta twoja córcia:) My r.86 mieliśmy w poprzednią zimę, teraz sądzę ze 98 będzie ok, bo teraz Julia bluzeczki nosi 92 a spodnie 98, choć getry to nawet 104:)
 
reklama
Do góry