reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Kwas foliowy

Natalia 1989

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Marzec 2023
Postów
40
❤️
Czy mogę poprosic o rekomendacje kwasu foliowego ? I w jakiej ilosci zazywacie ?jakis moze zestaw witamin ?lub sam kwas?co najlepiej ?
Mieszkam w Szwecji ..moja lekarka mi nie zalecila, tylko ja sama zakupilam ..jednak to nie polskie ...
moze polecicie mi cos co moge zakupic ? Doswiadczone mamusie ?
Ja jestem po dwoch ciazach zatrzymanych 😔
 
reklama
Mama DHA premium +, wcześniej brałam puerie uno, ale z uwagi na wysoki poziom b12 zmieniłam na ten pierwszy preparat (również z polecenia ginekolog).
 
Mama DHA premium +, wcześniej brałam puerie uno, ale z uwagi na wysoki poziom b12 zmieniłam na ten pierwszy preparat (również z polecenia ginekolog).
Też biorę mama dha premium +
Dwie tabletki podczas jedzenia idealnie pokrywają zapotrzebowanie na wszystko, co wskazał mój lekarz prowadzący
 
reklama
Do góry