reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

mitaginka- a ten lekarz u ktorego bylas jak mialas te skurcze byl zly?
a ja pierwszy raz mam infekcje :(- a najlepsze jest ze od 2 tyg podmywam sie co chwile mydlem do higieny intymnej z powodu bakterii moczu i nagle mam bakterie w pochwie hmm czyzby od tego??
pozatym musze zrobic HBs i ta glukoze bleeee- no coz mus to mus
 
reklama
lilou tak, miałam wymaz z szyjki, ale w badaniu nic nie wyszło...takie infekcje są groźne, bo mogą prowadzić do porodu przedwczesnego, a on stwierdził mi, że mam trochę rozmiękczoną szyjkę, więc raczej nie za dobrze :(
nati tamten był taki starszy- "starej daty", mówił do mnie "dziecko", a do tego nie pracuje w żadnym szpitalu w Katowicach
 
mitaginka ale zapisał Ci cokolwiek? na pewno musi być jakiś sposób na pozbycie się tego. Kurcze wiem ze masz dylematu, ale może lepiej skonsultuj z innym lekarzem. Poczytaj na "znanym lekarzu" opinie, i spróbuj do innego. Ja zadecydowałam ze zmieniam lekarkę.Trudna decyzja, ale liczy się zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.
 
lilou cały czas coś na to biorę: najpierw Nystatynę na noc, potem Macmiror na noc, teraz znów Nystatynę na noc i na dzień i dodatkowo Metronidazol na noc

szukam cały czas w necie jakiegoś gina
 
mitaginka-ja wlasnie dostalam Metronidazol- 1 raz dziennie. Czyli ja chyba dostalam od razu z "grubej rury" :-(
no zobaczymy aby nam obu pomogl
 
Witajcie,

dobra doczytałam:
Nati super,ze na wizycie okej, a mąż jak już widać i słychać każda walczy, grunt, to bez nerw:)
Meridka gratuluję wygranej: leginsów:)
Cucumber współczuję opryszczki
Bachucha gratuluję wizyty, super.
Madziarkas wspólzuję nerwów związanych ze szpitalem, najważniejsze,że już okej i mąż spotulniał:)
Mega kciuki za wizytę
Krakowianka to dobrze,że maluch daje Ci znaki, od razu człowiek zadowolony jest, przynajmniej póki nie bolą takie kopniaczki.
Anetka chłopcy górą:)
Cucumber bidulko, moja mama też mnie strarsznie denerwowała podczas mojej pierwszej ciąży. Dobrze robisz, jak ma Cię denerwować, to nie gadaj z nią:) Ja też jak już zacznę płakać, to wyję jak małe dziecko: zanoszę się łkam...
Lilou ale masz melodię do spania, jutro jak wstanę o 6:00, to zadzwonię do Ciebie, a co!:)
Adi zupełnie się przejmuj, ja przy pierwszej ciąży poczułam ruch dopiero w 22 tygodniu, więc jeszcze masz czas. Spokojnie, zaraz poczujesz:)
mała mysz no i jak tatuś włożył ziarenko mamusi do brzuszka?:-D
Mitaginka odczekaj tydzień, a jak leki nie pomogą idz znowu do lekarza, no musi wkońcu coś zadziałać. Na mnie dobrze działa mycie się lactacydem, jedzenie kefirów, jogurtów. Może spróbuj podmywać się tantum rosa?

Ojej chyba o niczym nie zapomniałam.
U mnie dziś raczej nudny dzień...czekają nas trudne decyzje odnośnie tej taksówki, trochę się boję. Jejku kiedy ta czarna passa z brakiem kasy się skończy? Mam dosyć nieco...często płakać mi się chce, ale nie chce dzidzi denerwować, więc odganiam te myśli. Buziaki
 
krakowianka- jak po wizycie??
joll-znowu sie nie odzywa, ktos wie cos??
jeszcze 3 dni i zobacze moja dzidzie. tym razem meza zabieram zeby zobaczyl ten nasz maly cud
a jutro dentysta :( no coz musze zrobic maly przeglad
 
Ostatnia edycja:
No więc witam po wizycie!!

Moje fasolki rozwijają się prawidłowo są całe i zdrowe, a teraz mega hit BĘDĄ DWIE DZIEWUCHY!!!!!!!!:-D
Myślałam że mój mąż się przewróci, a ja się śmiałam jak szalona z niego. Także kochane pomału stan płciowy na forum się wyrównuje. Ważą po 300 gram a jak się wierciły.
No i także infekcja do pochwy dostałam Natamycynę i Fenoterol na to stawianie się macicy.
Także wizytę zaliczam do udanych .
Życzę miłej nocki!!!
 
reklama
Do góry