reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

hej kobiety.ale dziwny dzien.moja mala tak mi dala dzis w kosc ze mialam ochote ...az szkoda gadac,myslalam ze nia potrzasne jak dalej bedzie tak ryczec.cala noc budzila mi sie co 2! godziny do jedzenia,zjada malo i tak na okraglo.
malza mialabym ochote zatluc ze go nie ma w tygodniu 3ch nocy z nami ale historia Madziarkas ostudzila moje zapaly,swoja droga straszne to zycie czasami.

Aknovi super ze nie macie juz kolek ,moja jest na Bebilonie Comfort ,a roznie bywa z tymi kolkami.


Ale mi glupio, dzis bylam zla na swoje wlasne dziecko ze nie dala mi w nocy pospac:(

Dziewczyny po ile godzin najdluzej wam spia dzieciaki butelkowe miedzy karmieniami.Moja na maxa spi 4 godziny i to jej najdluzsza przerwa ,inne sa juz duuuzo krotsze :( Czy wasze maluchy butelkowe albo i nie butelkowe potrafia przespac np.6 godzin?

No mój Piotrus kilka nocy przespał 6 godzin, ale sie skończyło, teraz 4 max a jest cycowy, tyle,ze na wieczór dostaje mm. J atez czasmi sie złoszcze na małego, potem tez mi głupio, ale to ze zmęczenia.
 
reklama
Aknovi wrocilam do twojego postu zeby sprawdzic czy przypadkiem nie snie.Ale nie ,piszesz 7-8 godzin ciagiem.Juz dzwonilam do malza wyplakac sie ze ja chce zeby mi dziecie z 5-6 godzin spalo to bede cala szczesliwa.

Moja Ninuka "niby" starsza ,jest dluzej na tym swiecie jako wczesniak wiec powinna mi lepeij spac ,a ona nic ,jak spala 3 miesiace temu najdluzej 3 godziny tak jej zostalo,mialam nadzieje ze to sie bedzie wydluzac.Dziewczyny help?kiedy to sie moze u nas zmienic,jestem juz tym podlamana:-(
 
Koot ale twoj piotrus cycowy wiec te dzieci niby czesciej sie budza a moja na mm powinna duzo lepiej spac.takie 6 godzin,boszeee,please...

Tez zloszcze sie na nia ze zmeczenia i z bezsilnosci ,no bo ona tez placze z jakiegos powodu,ale juz naparwde nie wiem o co...

zasnela ,chyba kimne z nia ,ale znajac moje zycie ta franka obudzi sie za pol godziny:(
 
dranissimo ja też karmię piersią i też mam okres, już drugi raz w ciągu 2 tyg
nela Tysia na piersi potrafi w nocy i 6h przespać ;) gorzej w dzień...
 
hej kobiety.ale dziwny dzien.moja mala tak mi dala dzis w kosc ze mialam ochote ...az szkoda gadac,myslalam ze nia potrzasne jak dalej bedzie tak ryczec.cala noc budzila mi sie co 2! godziny do jedzenia,zjada malo i tak na okraglo.

nela, moja ma takie dni, i to czesto, ze spi po pol godz i sie budzi, i znow chce jesc i tak w kolko. W nocy rowniez. Potrafi obudzic sie o np 2 i jesc, kimnac sie pol godz i znow jesc, znow sie kimnac i tak do rana... :-( Wiec Cie rozumiem i wspolczuje!
 
dranissimo ja też karmię piersią i też mam okres, już drugi raz w ciągu 2 tyg

a to normalne?? Ja jeszcze bym nie chciala miec okresu :-) Przed ciaza mialam bardzo slabe i nieregularne, ale polozna powiedziala, ze po dziecku wszystko sie moze zmienic... narazie nie chcialabym sie przekonac :-)
 
Koot śniłaś mi się ostatnio :-Dże na spływie razem byliśmy i ja się panicznie bałam że mi dzieciaki do wody wylecą :szok: spij póki możesz, fajnie masz że teściowa na spacerek bierze, muszę chyba mojej zasugerować ;-)

nela Staś na piersi najdłużej 6 godzin, ale w dzień po 2 godziny maks, choć wczoraj zasnął przed 18, u lekarki o 19 go obudziliśmy , po zbadaniu zasnął i spał do 23 przebudził się przy przekładaniu (wcześniej spał w foteliku i nie wiem czy to nie przez to, bo jak byłam u kumpeli to też spał w foteliku od 10 -18 z dwoma przerwami króciutkimi na jedzenie) może lubi w takiej pozycji..choć wiem że to dla niego nie najlepsze.

Mam pytanie do mam chustowych :-) jakiego wiązania używacie?
 
nela mój też śpi max 3 godzinki i jest cycusiowy. a w dzień śpi? mój max godzinkę. i te okresy działania ma długie dość, bo nawet i 5 godzin

mój gdzieś od tygodnia też pakuje rączki do buzi i ślini się bardzo. co chwilę go wycieram. ale chyba to nie znaczy, że zaczyna ząbkować, co? trochę za wcześnie by to było...
 
Dranissimo,lilou,skorupka dzieki za odpowiedz .Ja zewszad slysze ze dzieci troche dluzej spia niz moja,a ja czekam na to jak na zbawienie bo zwyczajnie zmeczona jestem.
Mala tez zaczela sie slinic z 2 tygodnie temu i lapke pakuje do buzi ,nie straszcie ze to juz moga byc zabki bo to sie rowna jeszcze wiekszy placz i gorsze noce:szok:
Mitaginka wychodzi na to ze twoja Tysia calkiem niezle spi w nocy!!!mi w dzien jeszcze tak placz nie przeszkadza jak w nocy jak marze zeby choc na chwile zmruzyc oczy:)
 
reklama
dranissimo nie wiem, czy ten okres jest normalny...na pewno jest bardzo skąpy (przed ciążą miałam obfite i bolesne miesiączki)

ale Wam zazdroszczę spacerków, tego że dzieciaczki chętnie w nich uczestniczą, ja nie wiem, czemu Martynka tak bardzo nie lubi być na dworze...?

zmęczona dzisiaj jestem wyjątkowo...od rana mała przysnęła na 15 minut na mnie, ale jak musiałam iść siusiu i ją odłożyłam, to standardowo się obudziła...i tyle by bylo. Teraz siedzi w bujaczku, ale już zaczyna marudzić...ech, chyba mnie dziś zamęczy
 
Do góry