reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Herbatita - obawiam się, że to właśnie ząbkowanie... u na tak się właśnie zaczęło, teraz mała dodatkowo ryczy :p

Też nie cierpię wisieć na tel w jednej sprawie, niestety od wczoraj tak robię :( Kupiłam sobie nowy tel, bo mój padł totalnie, wszystko mi się wyświetla do góry nogami :p I wczoraj miał przyjść kurier, no ale go nie ma i nie ma... w końcu zadzwoniłam, okazało się, że mają nr do nie tego kuriera, ale że na pewno przyjdzie. Wieczorem patrzę, status paczki, że wróciła do magazynu... więc dziś dzwonię od nowa, dali mi nr do centrali w Gdańsku, a tam albo zajęte albo nikt nie odbiera... :/
 
reklama
mitaginka nie ma reguły, może zacząć się w okolicach pół roku dopiero;-)
madziarkas aż strach myśleć co czuje twoja koleżanka

u nas jedna pobudka w zasadzie tylko ale wymiotowała dziunia moja:-(na razie nic sie nie dzieje, zobaczymy
 
moja malutka pcha rączki do buźki od dawna, ślini się zresztą też od prawie początku. Ząbkowanie mówicie?? nie chce być pogryziona więc proszę jeszcze nie.
Aknovi- gratulacje z powodu pozbycia się kolek
Mitaginka- moja malutka też smoczka do buzi nie weźmie ale resztę (zabawki, pieluche, kocyk, rączki itp) bierze więc liczę że gryzaczka weźmie, mojej starszej córce jak i mojemu siostrzeńcowi najbardziej pomagały te wodne do zamarznięcia mam już kilka to będę próbować ale narazie nie marudzi.

ząbki widać ale nie od spodu tylko od przodu
 
Dzień dobry!

madziarkas ale smutna wiadomość:( straszna:( ja nie znoszę jak P wyjeżdza gdzieś w trasy(dziś w Wawie) i mam w głowie czarne scenariusze. ale nie potrafię ogarnąć takie straty. Wyrazy współczucia.biedna koleżanka...
[*]

herbatita gratulacje wygranej, śliczne zdjęcie! i nie dołuj się kochana! ślicznie wyglądasz!

aknovi super że już bez kolek!teraz pewnie nowy komfort macierzyństwa;-)

My po neurologu, kobietka sympatyczna, obejrzała Stasia ze wszystkich stron(akurat świeżo obudzony więc nie wiedział co się dzieje) . Stwierdziła że ma jeszcze prawo się tak napinać, szczególnie że jak tak późno tą niedoczynność tarczycy miałam stwierdzoną, zapisała witaminę B, i wapno, i zaleciła kontrolę po 3 miesiącu, bo powiedziała że jak nadal tak będzie to zaleci rehabilitację, bo teraz za malutki żeby go męczyć.
No i nie wiem teraz czy iść gdzie indziej prywatnie czy zaufać tej babce...
 
madziarkas smutna historia:( tragiczna:(

moje dziecię wczoraj po szczepionce spalo do dzisiaj do 8 rano i o 9.15 znowu poszlo spac... a teraz lezy w wozeczku i sobie gada:) kurde nei mam zadnej fajowej zabawki dla niej, w pon.mialam kupic, ale stweirdzilam ze poczekam do chrzcin, a noz widelec ktos przyniesie i najwyzej dokupie cos innego... widzialam te karuzelke przenosna co aenye linka podawala, juz mialam kupic, ale sie wstrzymalam. melodyjka nam nie potrzebna, a do auta, do fotelika widzialam fajniejsze co sie na zaglowek przywiesza, bo jak na tą rączkę od fotelika to dzieciakowi przed nosem to fruwa... zresztą mam taki pałąk TINY LOVE - ŁUK NAD WÓZEK NOSIDEŁKO LUB FOTELIK (1621209710) - Aukcje internetowe Allegro tylko zabawki pogubione, musze dokupic male pluszaczki i pozawieszać. mam pana metke i zastanawiam sie nad panem gryzakiem:-D jest taki z zawieszką:-D TAK JAK PAN METKA - GRYZAK SZELEŚCIK K'S KIDS !! (1646186339) - Aukcje internetowe Allegro

co do rozmiaru, to tez 2 szuflady komody juz poszly w odstawke... 62 rozmiar w sam raz, 68 jeszcze duzo za duze takze teraz po srodku jestesmy..

bylam z niunią do szczepienia i ją ważyli i przez 2 tyg. przytyła tylko 100 gram, ale lekarka nic nie powiedziala... w sumie teraz jest tylko na piersi, a przedtem dostawala mm
wiecie co, bardzo sei ciesze, bo mialam malo pokarmu, potem 3 dni nie karmilam i bylam pewna ze koneic i mm trzeba dawac,a le pilam 2 litry herbatki lakt. i czesto przystawialam bez mm i normalnie az kapie:) super:) uwielbiam karmic!!:-D a przy poprzednich dwóch razach to nei za bardzo mi sie to podobalo...

no i generalnie przygotowania do chrzcin...jutro zakupy, w pt sprzatanie,w sb gotowanie, w nd impra...

pandora Antek zajebiaszczo (fajne slowo;-) ) wyglądał na chrzcinach. buziak:*

no i w ogole sledze fotki, super wszystkie jestescie i dzieciaki tez, ale nie mam czasu odpisywac tylko was glownie czytam...

buzia
 
hej hej, ja mam dzis jakis dziwny dzien, brrr.. ech, nie wiem, co ze soba zrobic, nic mi sie nie chce, ani w domu siedziec, ani z niego wyjsc.. @ mnie zalewa nadal, cholera. ale smoczki musze kupic i te zaslony wreszcie..

madziarkas,
nie chce myslec.. jak ta dziewczyna musi cierpiec.. co za koszmar :-(

morgaine,
wcale nie namawiam na karuzelke, moj po prostu ja uwielbia, ale powiem tylko, ze jak dobrze zamontujesz karuzelke to nie ma jej przed oczami tylko nad glowka, wiec musi troszke do gory patrzec :-) nie majta mu sie przed nosem. a palak fajny. tez bede chciala taki z czasem, ale z jakiejs innej firmy - w wersji dla chlopcow jest slaby, ogladalam.

i tez nie chce mi sie robic segregacji w szufladach.. a duzo za malych juz lumpkow..
 
madziarkas straszna historia! Wspolczuje tej kolezance! :-( Ja osobiscie nie wyobrazam sobie takiej sytuacji...

aeyne a jak to mozliwe, ze karmiac piersia masz okres?? Moze sie nie znam, bo dla mnie temat dzieciakow, calego macierzynstwa i wszystkiego co dookola to pierwszyzna, ale mi powiedziano, ze karmiac okres raczej nie przychodzi... o so ho?

Co do zabkowania to tez mi sie wydaje, ze to jeszcze wczesnie, ale zauwazylam, ze moja sporo sie slini, no i zaczela pchac pieluszke i raczki do buzi, a wczesniej tego nie robila. Kurcze, z tymi dzieciakami ciagle cos sie dzieje ;-)

Dziewczyny, nie wiecie czy mozna miec w jednym tygodniu szczepienie 6w1 + pneumokoki i dodakowo BCG?? Jedno w poniedz, bcg w piatek? Nie za duzo tego na raz??
 
Witajcie dziewczyny,

czytam, ale nie pisze, bo nie było kiedy, dzis jakis taki dzień spokojniejszy, więc się melduję. U nas po prawie tygodniu mega krzyków Piotrka, sytuacja lekko opanowana, t nie to co po szpitalu, ale troszke lepiej. Mój Piotrus chyba zaczął cwaniakowac i wie,że jak się drze, to na rękach ląduje, więc od dziś walka na leżąco. Zobaczymy co z tego wyjdzie, no i zaczynamy walczyc z zasypianiem w łóżeczku, bo też mu sie odwidziało.

Co doząbkowania, to my chyba tez będziemy szybko to mieli na tapecie, ślini sie, pcha wszystko do buzi i dodatkowo marudzenie. trzeba polecieć do apteki i jakiś żelik na zabkowanie kupić.

madziarkas matko....co za tragedia, nie dziwię się,że cały czas myslisz o koleżnce. Straszne to życie....
herbatita gratuluje wyróznienia. Co do nastrojów, to dobrze,ze już lepiej. Spoko, daj sobie jeszcze czas,żeby wrócic do formy...dopiero co się lekko ogarnęłysmy po całej ciąży, połogu i z dzidzkami...nie wszystko na raz. Głowa do góry:*
aknovi zazdraszam dziecia:) Super spi, rewleacja.
lilou ja bym zaufała i najwyżej skonfrontowała z innym w 3 miesiącu życia diagnozę i tyle. Powodzonka
aenye ja tez dziś jakas taka nieogarnieta, nic mi sie nie chce. Już od kilku dni próbuję zoraganizować sie z ciuszkami małego...ale nie mam siły, nie chce mi się. Jak ogarnę chatę, zrobie obiad, to juz mi sie nie chce nic poza tym. Musze sie zmobilizowac, ale jeszcze nie dziś.

Umówiłam sie do fryzjera mojaego ukochanego, ale dopiero na przyszły piatek, tak terminy ma pozajmowane, szok! Chciałabym cos poszalec, ale zupełnie nie mam weny. Moze on jak zwykle mi cos wymodzi.
Chyba ide sie położyć, bo Piotruś z teściową na spacerku, to mam dla siebie dwie godzinki.
Przygotowanie do spływu pełna parą...mam juz przyczepę, nie moge sie doczekac:)))) Tylko jak ja tam bez piwa przetrwam?
 
hej kobiety.ale dziwny dzien.moja mala tak mi dala dzis w kosc ze mialam ochote ...az szkoda gadac,myslalam ze nia potrzasne jak dalej bedzie tak ryczec.cala noc budzila mi sie co 2! godziny do jedzenia,zjada malo i tak na okraglo.
malza mialabym ochote zatluc ze go nie ma w tygodniu 3ch nocy z nami ale historia Madziarkas ostudzila moje zapaly,swoja droga straszne to zycie czasami.

Aknovi super ze nie macie juz kolek ,moja jest na Bebilonie Comfort ,a roznie bywa z tymi kolkami.

Ale mi glupio, dzis bylam zla na swoje wlasne dziecko ze nie dala mi w nocy pospac:(

Dziewczyny po ile godzin najdluzej wam spia dzieciaki butelkowe miedzy karmieniami.Moja na maxa spi 4 godziny i to jej najdluzsza przerwa ,inne sa juz duuuzo krotsze :( Czy wasze maluchy butelkowe albo i nie butelkowe potrafia przespac np.6 godzin?
 
reklama
ahhhh dziewczyny... tragedia okropna... nie umię tego ogarnąć
ŚPIESZMY SIE KOCHAĆ LUDZI, TAK SZYBKO ODCHODZĄ...

dranissimo ja zczepiłam jednego dnia 6 w 1, pneumokoki i rota
morgaine wczoraj zapomniałam Ci odp - Szymon czuprynke ma nadal niezłą, już nie są czarne tylko wyjaśniały - ciemny blondyn chyba jak tatuś będzie, troszke z tylu się wytarło od lezenia

jacie już ząbkowanie??? mój mały puszcza jakby bańki ze śliny, czy to też już objaw że zębunie idą?

segregacje ciuchów w zeszłym tyg zrobiłam - pol kartona:szok:

nie mam dziś siły na nic (bardziej psychicznej niż fizycznej...) na obiad odmrażam zupe koperkową i kluski na pare wrzuce
 
Do góry