reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
U nas nie będzie żadnych "cudów", zamówię normalny okrągły torcik w cukierni z napisem. My nie robimy imprezy, chrzestna mieszka daleko a chrzestny nie wiem czy wpadnie w ten dzień. Będziemy więc tylko my;-)i moi rodzice bo razem mieszkamy.
 
U nas też cudów nie będzie - nawet chrzestnych :p W rodzinie męża się po prostu nie praktykuje urodzin ani imienin, będziemy więc tylko my: rodzice i dziadkowie Adasia, może moje siostry też (u nas się świętuje każdą okazję do świętowania, acz skromnie). Ale torcik w autko będzie :-D
 
hej

trochę z opóźnieniem ale wrzucam nasze foteczki z urodzin Adiego i chrztu Niśki no i aktualniejsze :-)
oczywiście nie chwaląc się ;-) torcik made by mama :tak:

P4214906.jpgP4214937.jpgP4215055.jpgP4215117.jpgP5045708.jpgP5075781.jpg

co u Was słychać?
zapadła grobowa cisza nikt się nic nie chwali , nie opowiadacie co u Was się dzieje nowego...

no to ja sie trochę pochwalę :-D

Adi odpieluchowany, od wczoraj noc też bez pieluchy :) ogólnie super sobie radzi :)
do tego gaduła niesamowita buzia mu się nie zamyka i sto pytań do... :-D

Niśka raczkuje jak raczek do tyłu, siada z klęku, wstaje jak tylko znajdzie punkt podparcia no i gaworzy sobie nieźle :)

Adiego oczywiście wszędzie pełno :-D wszystko chce robic z nami, sprzątanie gotowanie, pranie, koszenie trawnika no i najważniejsza czynność czyli wymiana baterii :D hahha przynosi swoją skrzynkę narzedziową i "odkręca śrubki" razem z tatą a potem wymieniają wspólnie bateryjki :)

W polsce wszyscy w nim zakochani po uszy, bo z każdym pięknie się witał dawał buziaczki no i pogadał z każdym trochę :) teraz tesknota i wszyscy dzwonia na skype, zeby im przysłać Adiśka :D

no dobra to tyle chwalenia się teraz czekam na Wasze chwalipięctwo :tak:
 

Załączniki

  • P4214906.jpg
    P4214906.jpg
    39,2 KB · Wyświetleń: 192
  • P4214937.jpg
    P4214937.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 183
  • P4215055.jpg
    P4215055.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 182
  • P4215117.jpg
    P4215117.jpg
    47,7 KB · Wyświetleń: 181
  • P5045708.jpg
    P5045708.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 189
  • P5075781.jpg
    P5075781.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 183
no zapadla cisza,ale może jak się odezwałaś, to niedźwiedzie powstaną z zimowego snu;)


Baby dzieciaki cudne, nie dziwie się,że tak tęsknią za Adim,w końcu to fajny gość,ale jak przeczytałam o raczkowaniu i wstawaniu Niśki to sie w głowe puknęłam ,myślę jak to,no i liczę...od października już tyle czasu,że hej! już masz dużą pannę...:) chyba nigdy nie zapomnę daty jej urodzin, bo byłam wtedy w szpitalu na badaniu z Natusią jak dostałam smsa;)

no a u nas..Natka też gada jak najęta, co prawda mi najłatwiej zrozumieć, ale dogadujemy się świetnie;) niestety ciągle w pampersie, wszelkie próby kończą się po całych dniach obsikiwania co chwilę wszytskiego jak kończą się ciuchy na przebranie..sika jak szalona wtedy:. teraz upały ,to łatwiej będzie, jutro znowu zdejmujemy pieluche, jak ją ma to w ogóle nie chce siadać teraz, odpukać ostatnie 2 tygodnie to tylko 2-3-4 pobudki w nocy, więc bajka jak dla nas,,po tym wszystkim
wyrzyna się ostatnia 5 i będzie spokój z zębami,hura:) a co jeszcze hm...
 
reklama
Eywa super, ze nocki juz takie fajne :tak:
a co do pieluchy to w końcu przyjdzie i jej czas na to, nie ma co się spieszyć, potrzebuje więcej czasu i tyle :-) na razie woli się skupić na czymś innym, zwłaszcza jak zęby jeszcze męczą, u nas z zębami przerwa póki co, piątki czekają na lepszy moment ;-)
a jak sobie radzisz z całą grupą? dajesz radę? jak sie odnajduje w tym Natka?

Bachucha fajnie, że parka będzie :-) to taka niesamowita odmiana jak po chłopcu pojawia się mała księżniczka, tak inaczej, fajnie jest :tak: kupujesz sukieneczki, spódniczki, rajstopki ;-):-D
jak się czujesz? jak mija ci ciąża? inaczej niż z Adasiem? imię wybrane?

w weekend byliśmy w ogrodzie botanicznym i nad morzem :)
super było, wyprawy udane :)
wrzucam więc trochę foteczek z weekendu i nie tylko :)
https://plus.google.com/photos/1056...s/5880177266569536417?authkey=CICbz9nf-unisgE
 
Do góry