reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
To by sie zgadzało...:)7 lipca mieliśmy sex Przy cyklu 28-29..,ciekawe czy to na chłopczyka czy dziewczynkę :))))...zapomniałam dodać ze był to 13dzien cyklu
 
Marzenka jak robisz suwaczek to musisz podac dzień ostatniej miesiączki i dlugosc cykli i samo Ci wyliczy, a dla pewności można sprawdzić ze sciennym kalendarzem. A no i z usg tak samo mi wychodzil ten termin z miesiączki a to przecież system wylicza.
 
marzenka jakie dokładne wyliczenia wow :) Ja nie jestem w stanie nawet przypuszczać kiedy mogło dojść do zapłodnienia ;-) I chyba właśnie dlatego, że tego nie kontrolowałam to w końcu się udało :-)
 
kasiunia123, tak z ciekawości, dlaczego taka przerwa między dziećmi? U mnie jest tak samo i była to świadoma decyzja, ale tak się teraz zastanawiam, czy to nie będzie za duża różnica wieku. Ja więcej dzieci nie planuję nawet jeśli teraz też urodzi mi się dziewczynka. Czy twoja córcia też od września do 1 klasy? Czy odroczona?

U mnie również świadoma decyzja, chociaż już jakiś czas instynkt macierzyński się odzywał... moja córcia była "uciążliwym" dzieckiem, nie chciała jeździć w wózku, potrzebowała bardzo dużo uwagi i do 3 lat mieszkaliśmy u mojej mamy. Później przeprowadziliśmy się do domu teściów, ja zaczęłam pracę gdzie czekałam na umowę na czas nieokreślony i tak lata leciały :tak:
Dopiero teraz uważam, że to jest idealny moment na dziecko, przez czas ciąży wyremontujemy do końca dom i na wiosnę będzie wszystko gotowe na przyjście maluszka.
Roksanka też do 1 klasy od września, troszkę mnie to przeraża:szok: ale fajnie że będąc na L4 dopilnuje mojego szkolniaka :tak:
 
U nas to był jeden jedyny raz bez zabezpieczenia...wiec wiem dokładnie kiedy :)i to była nasza rocznica ślubu.....do dziś sie śmieje ze więcej z moim mężem pod prysznic nie idę ;)))
 
marzenka ja licze recznie ;) wszystkie kalkulatory sa beznadzijne ;D skoro mialas 26 czerwca miesiączke to w piatek zaczniesz 10 tydzien ciazy , wez kalendarz do ręki i licz 26 czerwca 1 tydzien 3 lipca 2 tydzien 10 lipca-3 tydzien i tak do dzisiaj ;) no proste i logiczne jak ktoras ma problem z tym w ktorym jest tygodniu to niech policzy recznie :tak:
 
reklama
ja np miesiaczke mialam 18 czerwca i jutro zaczynam 11 tydzien ale i tak wiem ze ciaza mlodsza niz wedlug om.ale i tak sie pocieszam bo wdlg om mi bd wywolywac hehe ;)
 
Do góry