reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

U nas wszyscy z którymi utrzymujemy bliski kontakt wiedza.

Teściowa dowie się z plotek albo jak wstawię post na fb że urodzilam[emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Z tymi teściowymi tylko problemy.Moja się obraziła, że jej usg nie pokazaliśmy, a ktoś tam widział.Bede mieć przerabane jak dziecko się urodzi,nie od gonie się od niej.Moja mama jakoś bardziej zdrowiej do tego podchodzi.Jakos nie bardzo mam ochotę mieć ją codziennie na głowie, po urodzeniu.Teraz jak wpadam to godzine max z nią wytrzymam.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie mam zbędnego problemu. Nie znają mojego prawie 4 letniego syna jeszcze[emoji6] naprawdę odpoczywamy psychicznie 6 poprzednich lat to była z nimi gehenna.

Szanujcie się dziewczyny! Nie pozwalajcie na wiele.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny! Jestem po wizycie u Pani doktor. Czy Wy też dostałyście skierowanie na takie badania? :) Czy może jest ich za dużo, albo za mało?
 

Załączniki

  • 21100765_1479630065451199_849169415_n.jpg
    21100765_1479630065451199_849169415_n.jpg
    95,8 KB · Wyświetleń: 70
Generalnie sie zgadza, masz tez badania wypisane do zrobienia pozniej, czyli chyba rozpiska na cala ciaze.
Moj lekarz ze wzgl na cukrzyce w 1 ciazy robi mi obciążenie glukozą w 12tc i jak jest ok to potem w połowie ciaży jak trzeba.
Ja nie robie z tego grupy krwi bo mam poświadczoną z laboratorium.
 
Noc koszmarna. Poranek koszmarny. W pracy kota dostanę chyba. Cały czas po tych lekach mam krótki, płytki oddech I takie ściskanie w gardle. Kaszel co chwile.... Jak na razie zero pozytywnego przesłania.... :(
 
reklama
Noc koszmarna. Poranek koszmarny. W pracy kota dostanę chyba. Cały czas po tych lekach mam krótki, płytki oddech I takie ściskanie w gardle. Kaszel co chwile.... Jak na razie zero pozytywnego przesłania.... :(
Jak kaszlesz to podkurczaj kolana do piersi. Tak samo przy kichaniu, smarkaniu itd
Mi sprawy oddechowe tez sie pogorszyly i katar alergiczny wiec na tabletkach na alergie jade
 
Do góry