reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja cierpliwa nie jestem nic a nic [emoji6] więc pewnie testowalabym uwzględniają ten krótszy cykl ale...gdyby coś to powtorzylabym dla pewności też według tego dłuższego cyklu. Ja mam dłuższe cykle, a ten teraz jest właśnie krótszy dlatego już testowalam
 
reklama
Ja jak zazwyczaj mialam cykle po 28 dni tak teraz zrobił mi się krótszy o kilka dni i cala owulacja i moje wyliczenia poszły... [emoji6] ale bez spiny. Myślę że w końcu się uda [emoji4]
 
Witam kobietki [emoji4]
Skoro jest już taki wątek to chętnie popiszę.
Jesteśmy z moim mężem w trakcie 2 cyklu starań. Ból owulacyjny pojawił się 7 lipca, a wczoraj lekki ból jak na okres, ale bez plemienia, więc jeszcze nie mam pewności że to była implantacja. [emoji4]
Testować zamierzam 25 lipca około. Wcześniej nie ma sensu bo tylko się nakręcam taka jak poprzednio. [około 6 testów, wszystkie negatywne i okres po 5 dniach spóźnienia] Jak się uda to termin z miesiączki na 3 kwietnia będzie.
A no i mam już synka, który 1 lipca skończył rok. [emoji4]
 
Witam kobietki [emoji4]
Skoro jest już taki wątek to chętnie popiszę.
Jesteśmy z moim mężem w trakcie 2 cyklu starań. Ból owulacyjny pojawił się 7 lipca, a wczoraj lekki ból jak na okres, ale bez plemienia, więc jeszcze nie mam pewności że to była implantacja. [emoji4]
Testować zamierzam 25 lipca około. Wcześniej nie ma sensu bo tylko się nakręcam taka jak poprzednio. [około 6 testów, wszystkie negatywne i okres po 5 dniach spóźnienia] Jak się uda to termin z miesiączki na 3 kwietnia będzie.
A no i mam już synka, który 1 lipca skończył rok. [emoji4]
To trzymam kciuki za pozytywny wynik [emoji4] u mnie to chyba był falstart bo wczoraj niby bardzo blada ale jednak druga kreska a dzisiaj z ciekawości zrobiłam drugi test i nie wyszło nic wiec pewnie tamten wczorajszy test był jakiś trefny (albo to wina tego że ten dzisiejszy troszkę obsiusialam za daleko [emoji28][emoji85][emoji87][emoji86]) tak czy siak trzymam za Was kciuki [emoji4][emoji6]
 
Witam kobietki [emoji4]
Skoro jest już taki wątek to chętnie popiszę.
Jesteśmy z moim mężem w trakcie 2 cyklu starań. Ból owulacyjny pojawił się 7 lipca, a wczoraj lekki ból jak na okres, ale bez plemienia, więc jeszcze nie mam pewności że to była implantacja. [emoji4]
Testować zamierzam 25 lipca około. Wcześniej nie ma sensu bo tylko się nakręcam taka jak poprzednio. [około 6 testów, wszystkie negatywne i okres po 5 dniach spóźnienia] Jak się uda to termin z miesiączki na 3 kwietnia będzie.
A no i mam już synka, który 1 lipca skończył rok. [emoji4]
Trzymam kciuki by się udało!!
 
Dzięki. [emoji4]
W tym cyklu chyba będę mniej nakręcona, bo zaczynamy małą domową rewolucję; czas na nocnik! ♡(∩o∩)♡
 
Póki co Mały ucieka z krzykiem. Boi się i nie ma pojęcia o co chodzi. Dlatego na dwa, trzy dni robimy przerwę, a potem jakieś bajki może o nocniczku i dzidzi co się uczy siusiać. Tak żeby załapał. [emoji3]
 
Póki co Mały ucieka z krzykiem. Boi się i nie ma pojęcia o co chodzi. Dlatego na dwa, trzy dni robimy przerwę, a potem jakieś bajki może o nocniczku i dzidzi co się uczy siusiać. Tak żeby załapał. [emoji3]
Roczny maluch jest jeszcze za mały na nocnik według mnie ;). Nie kontroluje zwieraczy. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się powolutku oswajać, jednak nic na siłę, żeby dziecka nie zniechęcić.

25 lipca dopiero testowanie? Wytrzymasz tak długo? Trzymam kciuki :).
 
reklama
Roczny maluch jest jeszcze za mały na nocnik według mnie ;). Nie kontroluje zwieraczy. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się powolutku oswajać, jednak nic na siłę, żeby dziecka nie zniechęcić.

25 lipca dopiero testowanie? Wytrzymasz tak długo? Trzymam kciuki :).
Wiem, że synek nie kontroluje jeszcze zwieraczy, ale chcę spróbować go oswoić. Za pół roku jak już będzie to potrafił to będziemy mogli przejść do rzeczy, bo etap oswajania będzie miał za sobą. [emoji4]
A co do testowania... Wytrzymam!
 
Do góry