reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
U mnie też od dziecka zależy. Wstajemy między 6:30 a 7:30. [emoji4]
Czyli jeśli się uda to będzie Twoje drugie dziecko tak?
 
reklama
Dziewczyny jakie to oczekiwanie jest dlugie. W ogole macie jakies objawy? Bez nakrecania oczywiscie.
Czytalam kilka watkow na innych forach gdzie dziewczyny mialy wiele objawow przed wystapieniem @, lecz @ w koncu sie pojawiala. Tak sie nakrecaly same i wtedy nie powiem co sie mysli czytajac takie glupstwa. Ale pragnienie ciazy jest bardzo silne i kobiety zaczynaja dostrzegac wiecej niz zwykle i podciagac to pod objawy ciazy. Koncentruja sie bardzo na cyklu i na swoim ciele, choc wczesniej tego nie robily. To smutne, sama nigdy bym sobie czegos takiego nie zrobila, bo to okropne rozczarowanie, kiedy wszystkie "objawy" wskazuja ciaze, a pojawia sie @, musi bardzo bolec :(. Owszem sama tez zaobserwowalam cos w poprzedniej ciazy przed @, ale to tylko jakies drobiazgi i rownie dobrze mogly byc na @.
Ja obecnie mam od poniedzialku taka niby biegunke. No to co wypada myslec, ze to z pewnoscia ciaza! :laugh2::rofl: Zapomnialam tylko dodac, ze jem strasznie nieprawidlowo ;). Zobaczcie jak mozna sie latwo oszukac.
 
Do góry