reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Mnie wlasnie przed chwilą zaczęły bolec piersi, co raczej nie często przed okresem mi się zdarza [emoji4] wiec u mnie coraz więcej objawów, mam nadzieję, że ciążowych [emoji16]
Ja mialam w drugiej ciazy niezbyt silny bol piersi niedlugo po owu, ale przed miesiaczka nigdy wczesniej bolu piersi nie mialam. Dlatego to byl juz pewien sygnal, choc nie bralam tego za pewnik. I w owym cyklu ujrzalam 2 krechy.
 
reklama
Hej ! Miło Was poznać . Ja om miałam 26.06. Moje cykle trwały dotychczas 32 dni , więc powinnam dostać @ 28.07. Jednak w piątek 21.06 wykonałam test i wyszły mi dwie kreski . Byłam w szoku tydzień przed okresem pozytyw ?! W sobotę 22.06 wybrałam się na beta hcg , które wyniosło 61.7. Dzisiaj idę na powtórke , trzymajcie kciuki , żeby beta wzrosła ! A wszystkim Wam życzę owocnego testowego tygodnia !
 
Hej ! Miło Was poznać . Ja om miałam 26.06. Moje cykle trwały dotychczas 32 dni , więc powinnam dostać @ 28.07. Jednak w piątek 21.06 wykonałam test i wyszły mi dwie kreski . Byłam w szoku tydzień przed okresem pozytyw ?! W sobotę 22.06 wybrałam się na beta hcg , które wyniosło 61.7. Dzisiaj idę na powtórke , trzymajcie kciuki , żeby beta wzrosła ! A wszystkim Wam życzę owocnego testowego tygodnia !
Gratulacje:)
 
Co tu tak cicho dziewczynki ?
Wołajmy tego bociana :)
Kto z Was ma już potwierdzoną ciążę chociażby testem?

Ja od dwóch dni mam napiety brzuch, nie mogę się wysilać bo go odczuwam. Ale czy to na pewno objaw ciąży? Raczej jeszcze za wcześnie na implantację, no chyba, że miałam tak dobre wiatry, że zaskoczyło już we wtorek hehe :) to może i coś tam by się mogło dziać.

Ja, robiłam betę-hcg. Ostatni mój wynik to 243. Teraz czekam na wizytę u lekarza, ale to dopiero za dwa tygodnie :/
 
Hej ! Miło Was poznać . Ja om miałam 26.06. Moje cykle trwały dotychczas 32 dni , więc powinnam dostać @ 28.07. Jednak w piątek 21.06 wykonałam test i wyszły mi dwie kreski . Byłam w szoku tydzień przed okresem pozytyw ?! W sobotę 22.06 wybrałam się na beta hcg , które wyniosło 61.7. Dzisiaj idę na powtórke , trzymajcie kciuki , żeby beta wzrosła ! A wszystkim Wam życzę owocnego testowego tygodnia !
No nareszcie jakis pozytyw [emoji1] trzymam kciuki za ładny przyrost bety [emoji4] no i witamy [emoji6]
 
Dzień dobry dziewczyny jak dzisiaj samopoczucie? Ja za godzin jade do gin.

Asia ja dla mnie to jesteś kolejna szczesliwa ciężarna [emoji4]

Aneta przyszła już może ta @? Nie już przyjdzie! Bo musimy być razem [emoji6]

A my wczoraj wybraliśmy i kupiliśmy projekt domu [emoji7] teraz już będzie z górki [emoji23] prawda Michalina ? Pociesz mnie że tak [emoji16]
 
Ja mialam w drugiej ciazy niezbyt silny bol piersi niedlugo po owu, ale przed miesiaczka nigdy wczesniej bolu piersi nie mialam. Dlatego to byl juz pewien sygnal, choc nie bralam tego za pewnik. I w owym cyklu ujrzalam 2 krechy.

No ja właśnie tez mam taki niezbyt silny, ciągnie mnie tak lekko od strony pachy, jakbym miała zakwasy [emoji12]
 
reklama
20180723_100807.jpg 20180723_100647.jpg
Też widzicie? Rano poleciałam po test coś mnie podkusiło. Z pełnym pęchrzem :D
 

Załączniki

  • 20180723_100807.jpg
    20180723_100807.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 168
  • 20180723_100647.jpg
    20180723_100647.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 162
Do góry