reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dobra dziewczyny okres się skończył [emoji322][emoji2] czyli można już powoli myśleć o staraniach [emoji16] a jutro wizyta u gin i jak dobrze pójdzie to wyjdę z recepta na clo [emoji1] więc te które też dostały okres głowa do góry zaraz się skończy i można działać dalej [emoji2]
 
reklama
Dobra dziewczyny okres się skończył [emoji322][emoji2] czyli można już powoli myśleć o staraniach [emoji16] a jutro wizyta u gin i jak dobrze pójdzie to wyjdę z recepta na clo [emoji1] więc te które też dostały okres głowa do góry zaraz się skończy i można działać dalej [emoji2]
No to owocnych starań. [emoji4] ja dalej czekam... I już bym chciała wiedzieć.
 
Dobra dziewczyny okres się skończył [emoji322][emoji2] czyli można już powoli myśleć o staraniach [emoji16] a jutro wizyta u gin i jak dobrze pójdzie to wyjdę z recepta na clo [emoji1] więc te które też dostały okres głowa do góry zaraz się skończy i można działać dalej [emoji2]
Też myślę żeby po okresie wybrać się do ginekologa na kontrolę. Porozmawiam jeszcze raz o tych moim nieregularnych cyklach, może też coś zaradzi i da jakiś wspomagacz na łatwiejsze zajście [emoji6]
 
Dobra dziewczyny okres się skończył [emoji322][emoji2] czyli można już powoli myśleć o staraniach [emoji16] a jutro wizyta u gin i jak dobrze pójdzie to wyjdę z recepta na clo [emoji1] więc te które też dostały okres głowa do góry zaraz się skończy i można działać dalej [emoji2]

O super :) trzymamy kciuki
 
reklama
Co tu tak cicho dziewczynki ?
Wołajmy tego bociana :)
Kto z Was ma już potwierdzoną ciążę chociażby testem?

Ja od dwóch dni mam napiety brzuch, nie mogę się wysilać bo go odczuwam. Ale czy to na pewno objaw ciąży? Raczej jeszcze za wcześnie na implantację, no chyba, że miałam tak dobre wiatry, że zaskoczyło już we wtorek hehe :) to może i coś tam by się mogło dziać.
 
Do góry