reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Mi się wydaje, że trzeba przy każdej wypowiedzi zaznaczyć cytuj i wtedy pod czystą wiadomością zaznaczają się wypowiedzi do których chcemy dac odpowiedź bo patrzyłam właśnie co to jest te cytowanie ;) a z resztą zaraz spróbuje i zobaczymy czy tak to działa :D
Ja mam tylko odpowiedz nie mam nigdzie hasła "cytuj" gdzie tego szukać?[emoji28]
 
reklama
Dziewczynki to moja próba cytowania i propos Waszych pierwszych objawów to powiedzcie mi jak szybko one nadeszły? Czy to było przed testowaniem i terminem @ ? Czy już po 2 kreskach się zaczęło ?
To zależy jakie bo takie najwcześniejsze jak częste sikanie, ból piersi i pleców to miałam jeszcze przed terminem @ reszta doszła troszkę później jak już wiedziałam że jestem w ciąży
 
Ja mam tylko odpowiedz nie mam nigdzie hasła "cytuj" gdzie tego szukać?[emoji28]

W apce klikam na dana odpowiedz i trzymam palcem aż wyskoczy czarne okienko które podpowiada co chcesz zrobić. Możesz cytować jedna odpowiedz lud kliknąć „wiwcej” i cytujesz wszystkie odpowiedzi które chcesz
 
W apce klikam na dana odpowiedz i trzymam palcem aż wyskoczy czarne okienko które podpowiada co chcesz zrobić. Możesz cytować jedna odpowiedz lud kliknąć „wiwcej” i cytujesz wszystkie odpowiedzi które chcesz
A to tutaj jest problem bo ja jak nacisne na odpowiedź to mi żadne okienko czarne nie wyskakuje [emoji19] a też korzystam z apki.
To będę Was spamować odpowiedziami [emoji16][emoji6]
 
No nie mi coś nie wyskakuje cytuj [emoji29]

U mnie jest odpowiedz i po lewej obok jest +cytat i tam trzeba zaznaczyć u tych osób do których chce się dac odpowiedź i na dole jak się dodaje odpowiedz to jest po lewej takie okienko sie wyświetla i na nie trzeba nacisnąć i sie wyświetlają wszystkie za cytowane i pod spodem sie odpowiada ;)
 
A kochane powiedzcie mi np. Jak się ktoś przytula przed owulacja samą i np.cos tam sie dzieje jak juz jest owulacja i przypuscmy, ze plemnik przebił jajeczko to kolejne przytulanko i kolejna dawka plemników nie szkodzi temu zaplodnionemu?? :confused:
 
U mnie jest odpowiedz i po lewej obok jest +cytat i tam trzeba zaznaczyć u tych osób do których chce się dac odpowiedź i na dole jak się dodaje odpowiedz to jest po lewej takie okienko sie wyświetla i na nie trzeba nacisnąć i sie wyświetlają wszystkie za cytowane i pod spodem sie odpowiada ;)
Dziękuję Justyś za wytłumaczenie ale u mnie musi być chyba stara wersja apki bo nie mam takich "przyciskow" [emoji4]
 
reklama
Do góry