reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja nie wiem czy te @ się na nas uwzięły w tym miesiącu czy co...w każdym bądź razie dzisiaj w nocy zawitała u mnie cholera jedna. No wściekła jestem na maksa. Dosyć ze się nie udało to jeszcze jutro na urlop nad jezioro jedziemy...
 
reklama
Jeśli chcecie ogarnac jak zacytowac kilka odpowiedzi w jednym poscie to na watku staraniowym dzis albo wczoraj kolezanka wrzucila szczegolowa instrukcje
 
Jeśli chcecie ogarnac jak zacytowac kilka odpowiedzi w jednym poscie to na watku staraniowym dzis albo wczoraj kolezanka wrzucila szczegolowa instrukcje

Mi się wydaje, że trzeba przy każdej wypowiedzi zaznaczyć cytuj i wtedy pod czystą wiadomością zaznaczają się wypowiedzi do których chcemy dac odpowiedź bo patrzyłam właśnie co to jest te cytowanie ;) a z resztą zaraz spróbuje i zobaczymy czy tak to działa :D
 
Dziewczynki to moja próba cytowania i propos Waszych pierwszych objawów to powiedzcie mi jak szybko one nadeszły? Czy to było przed testowaniem i terminem @ ? Czy już po 2 kreskach się zaczęło ?
 
No właśnie z tego co pamiętam to w pierwszej ciąży tez nie miałam żadnych objawów prócz tego że miałam plamienie implantacyjne. A piersi chyba wcale mnie nie bolały ale zrobiły się wieeeelkie ale to trochę później. Nadzieje mam i to ogromna ale jakoś nie wierzę w to że mogłoby się udać...

Ja też w pierwszej ciąży brak objawów. Zwymiotowałam chyba dwa razy. A teraz już mnie piersi bolą i właśnie wyjadam wszystko co słodkie. Albo sobie wmawiam.

Oj ja mam dzisiaj parcie na czekoladę i lody ale to też może zapowiadał okres :( raczej tak miałam w pierwszym dniu okresu ale cholera wie :(

Ja z objawów o ile mogę je brać pod uwagę to właśnie ból piersi, bol podbrzusza i pleców, mdłości, i jak poczułam wczoraj bekon to myślałam że zwrócę ale może to przed okresem też tak być (chociaż przed porodem tak nie bylo)

W pierwszej ciąży nie miałam charakterystycznego wykwitu skornego jaki zawsze mam przed @ i bolały mnie piersi plecy i brzuch. No i jajnik którego teraz nie czuje


O to jednak tak miało być :-D:-D
 
Dziewczynki to moja próba cytowania i propos Waszych pierwszych objawów to powiedzcie mi jak szybko one nadeszły? Czy to było przed testowaniem i terminem @ ? Czy już po 2 kreskach się zaczęło ?

To może coś tam zaczyna się dziać ? Ale lepiej się nie nastawiać i poczekać na rozwój wydarzeń ;)

Jeśli chcecie ogarnac jak zacytowac kilka odpowiedzi w jednym poscie to na watku staraniowym dzis albo wczoraj kolezanka wrzucila szczegolowa instrukcje

O to jednak tak miało być :-D:-D

Test - chyba się udało :)
 
reklama
O mam coś dla Was dziewczynki, w szczególności tym , którym beta nie wyszła :

W laboratoryjnym badaniu z krwi wiarygodne wyniki pojawią się po 10 dniach od daty spodziewanej miesiączki. Producenci domowych testów zapewniają, że ich wynik powinien być wiarygodny 10 dniach od zapłodnienia. Pamiętaj tylko, że do zapłodnienia może dojść później niż wskazuje na to data współżycia. Plemnik potrafi przeżyć w drogach rodnych nawet 7 dni. :)
 
Do góry