reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja to bym chciała cesarke :( Ale niestety już nie ma takiego przepisu, że po pierwszej cesarce można odmówić porodu naturalnego :(
Juz nie mogę powiedzieć że drugą tez chce cesarke????Nieeeeeee....

Też zamierzałam z tego skorzystać. Ale w zasadzie dlatego bo myślałam, że poród naturalny po cesarce to duże ryzyko komplikacji. Jeśli jednak tak nie jest, to chciałabym spróbować naturalnie, bo ja miałam cesarkę "na zimno" i nie wiem nawet co to poród.
 
reklama
Dziewczyny, ale tu emocje[emoji3] XKalax, to teraz już spokojnie czekać do wizyty, żeby się nie stresować za dużo [emoji3] słuchajcie, a macie już jakieś objawy, które mogą sugerować ciążę? Nie chodzi mi oczywiście o wyniki testów i bet [emoji6]
Cycki! Tak mnie cholernie bolą sutki, że masakra. Lewa czasami to az mnie tak szczypie, jakbym miała ranę i np. zaczepiła i nitke. Poza tym zmęczenie, czasami mdlosci. Nie miałam tego w poprzednich ciążach
Piersi mają mi wybuchnąć! Dookoła sutków bolą, że hej :D W jednym momencie mam smaka na tyle potraw, że sama nie wiem co jeść i w efekcie nie jem nic :D
Mi nachodzą w momencie pomysły na to co bym zjadła ;-) np.wczoraj przed spaniem pojawiła mj się przed oczami kanapka z ogórkiem ;-)
A co do porodu w domu... Bardzo mi się podoba ta idea, ale poprzedni poród miałam cesarkę, bo mimo skurczy partych przez dwie godziny młoda nie chciała wyjść. Namęczyłam się przeokrutnie i chyba już bym się nie odważyła w domu po moich przebojach
A poród zaczął się sam czy ze wspomagaczami? Przed czy po terminie?
 
Dziewczyny, ale tu emocje😀 XKalax, to teraz już spokojnie czekać do wizyty, żeby się nie stresować za dużo 😀 słuchajcie, a macie już jakieś objawy, które mogą sugerować ciążę? Nie chodzi mi oczywiście o wyniki testów i bet 😉
Tak, piersi mnie bolą, jestem zmęczona bardziej niż zwykle, najgorzej mnie w połowie dnia ścina jak pracuje i taką mam ochotę na drzemkę 😝 w sumie pracuje zdalnie to nikt by się nie przyczepił, ale póki co walczę sama ze sobą 🤪 mam też bardzo delikatne mdłości ale póki co znośne, no i najgorzej to, że co jakiś czas mnie łapie wilczy głód, ale zjem trochę i nie jestem w stanie więcej zjeść i odrzuca mnie słodkie :p to moja pierwsza ciąża także nie mam porównania, ale zapowiada się wesoło ;)
 
Dziewczyny jestem po wizycie, moja poziomeczka ma 0,5 cm biło serduszko i wszystko ok 😻💖 Jest jedna😁! Mi lekarz wyliczył termin porodu na 26.03.2021, ale ze miewam dłuższe cykle aplikacja pokazuje na 01.04.2021 zobaczymy kiedy maleństwo wyskoczy 🙈 zostanę tutaj z wami:-)! 💖
 

Załączniki

  • 4EC5C1EE-1F2F-47D2-87A6-65C9A5E18B11.jpeg
    4EC5C1EE-1F2F-47D2-87A6-65C9A5E18B11.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 84
Ja z objawów chyba tylko zmęczenie... piersi może trochę nabrzmiałe, ale nie bolą. Na zmęczenie takie, ze w nocy nie słysze jak dziecko mnie wola i mąż musi wstawac😂 No i dzisiaj w ciagu dnia, jakoś od 15 czytałam synkowi książeczki i ciagle zasypiałam przy tym😜 i musiał mnie budzić ciagle:”mama citać!”
 
Cycki! Tak mnie cholernie bolą sutki, że masakra. Lewa czasami to az mnie tak szczypie, jakbym miała ranę i np. zaczepiła i nitke. Poza tym zmęczenie, czasami mdlosci. Nie miałam tego w poprzednich ciążach
Mi nachodzą w momencie pomysły na to co bym zjadła ;-) np.wczoraj przed spaniem pojawiła mj się przed oczami kanapka z ogórkiem ;-)A poród zaczął się sam czy ze wspomagaczami? Przed czy po terminie?
Mi odeszły wody jakoś tydzień przed terminem. To było jakoś o 1.30, i nic się nie działo, więc o 9 lekarz zaordynował oksytocynę. Cesarkę zrobili mi dobę później.
 
Dziewczyny jestem po wizycie, moja poziomeczka ma 0,5 cm biło serduszko i wszystko ok [emoji76][emoji178] Jest jedna[emoji16]! Mi lekarz wyliczył termin porodu na 26.03.2021, ale ze miewam dłuższe cykle aplikacja pokazuje na 01.04.2021 zobaczymy kiedy maleństwo wyskoczy [emoji85] zostanę tutaj z wami:-)! [emoji178]
Wow super fasolka. Czyli jednak nie bliźniaki [emoji12]
 
Dziewczyny jestem po wizycie, moja poziomeczka ma 0,5 cm biło serduszko i wszystko ok 😻💖 Jest jedna😁! Mi lekarz wyliczył termin porodu na 26.03.2021, ale ze miewam dłuższe cykle aplikacja pokazuje na 01.04.2021 zobaczymy kiedy maleństwo wyskoczy 🙈 zostanę tutaj z wami:-)! 💖

Ale super 🙂 to gratulacje ! Ja 12 sieprnia mam dopiero wizytę 🙂 lekarz już przepisał ci jakie badania musisz zrobić ?
 
Dziewczyny, ale tu emocje😀 XKalax, to teraz już spokojnie czekać do wizyty, żeby się nie stresować za dużo 😀 słuchajcie, a macie już jakieś objawy, które mogą sugerować ciążę? Nie chodzi mi oczywiście o wyniki testów i bet 😉
Piersi bolą, sutki i otoczki ściemniały, na dole dość mokro, przestały mi smakowac słodycze tak jak, do tej pory jadłam garściami :)
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie, moja poziomeczka ma 0,5 cm biło serduszko i wszystko ok 😻💖 Jest jedna😁! Mi lekarz wyliczył termin porodu na 26.03.2021, ale ze miewam dłuższe cykle aplikacja pokazuje na 01.04.2021 zobaczymy kiedy maleństwo wyskoczy 🙈 zostanę tutaj z wami:-)! 💖
Ahhhh cudnie 🤩🤩🤩 gratulacje!!!❤️ Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku! Oczywiście zostań z nami, termin może się przesunąć na kwiecień! 😊🌺🌺🌺
Kiedy kolejna wizyta?
 
Do góry