reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

Dla mnie wszelkie opinie są cenne, nawet jeżeli to "tylko spostrzeżenia" ;-) a X-lander też mi się podobał ale się już "wyleczyłam"

A czemu juz sie wyleczylas ???:-)


Wiesz co ja moge powiedziec tylko ze slyszenia ze te wozki tez sie ciesza duzym powodzeniem i raczej sa dobrymi i wytrzymalymi wozkami:tak:
 
reklama
karina ja się wyleczyłam z tych wózków na "amortyzatorach" bo one na moje wiejskie drogi są kiepskie, jak już pisałam mam taki wózek a teraz szukam takiego "bujanego w prawo i w lewo" ;-)
 
hej
ja planuje kupic wozek bugaboo bee plus, b u nas bedzie idealny
mieszkam we francji w duzym miescie i napewno bedziemy jezdzic metrem i autobusami i ten wozek na to jest idealny
zna go ktos?
 
my planujemy zakup cameleona,ze wzgl.na bdb opinie,jest zwrotny,lekki,latwy w obsludze,sprawdza sie w kazdych warunkach i optycznie spelnia moje wymagania:o) co do bee plus,moge tylko sugerowac sie opinia przyjaciolki,ktora jest bardzo zadowolona.
 
tak Was poczytałam Kochane i głowa pęka od nadmiaru informacji ;)
przeglądając Wasze posty + dołączone linki z całej listy wózków wybrałam wstępnie trzy :)
Jedo Bartatina, X-lander xa i Implast Ecoline Bolder- wizualnie wszystkie mi pasują, opinie z reguły pozytywne, ale zdarzają się i przeciwnicy...dobrze, że jest jeszcze trochę czasu, bo gdybym dzisiaj miała się decydować, to nie wiem, który bym wybrała...
ale i tak dzięki Wam mam już wiekszą jasność. Zanim poczytałam posty to w ogóle nic nie wiedziałam
 
Mam takie pytanko. Moje dziecko urodzi się mniej więcej w połowie kwietnia. Jak myślicie, ile powinnam kupic body z krótkim rękawem, a ile z długim? I w jakich rozmiarach?
 
Laurka 22 - nasze urodza sie przeciez podobnie,u mnie wychodza dwa terminy jeden to miedzy 30 marzec a 1 kwiecien(z USG) a tak z @ to 7 kwiecień... wiesz zalezy jeszcze gdzie sie mieszka i jak sie mieszka (dom czy blok) bo to raczej tez ma wplyw, ja bynajmniej mam zamiar kupic okolo 6 szt na rozmiar 56-62 z dlugim rekawem i tak okolo 3-4 szt na 56-62 z krotkim, a w maju,czerwcu juz na 68 to tylko raczej z krotkim ale znajac zycie to i z dlugim sie przydadza... na poczatek kupie tak jak pisalam....

Buziaczki...
 
reklama
Do góry