reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

marma dzieki za uwage, ale cholibka wszedzie gdzie szukalam info na temat chust itp to pisalo ze tak nosi sie dzieci od dnia 1 :confused:

pozatym moj nie lubi zbytnio w kolysce. Wczoraj jak poszlam na ten spacer (chyba godzinka) spal jak zabity, jak go wyciagnelam i polozylam w wozku, odrazu oczy jak 5zl i bek bo spac nie moze, poziuzialam go w woziu i nic, nadal marudzenie, to znow sie zamotalam i mlody dalej poszedl spac:sorry2: oczywiscie w pionie...
Czyli mu wygodnie... hmm...
 
reklama
mojemu tez w pionie najlepiej, tzn jak go tak kanguruje, zwykle pare godzin dziennie, uwielbiam. po karmieniu do odbicia go tak klade, ze na klatce piersiowej jest jego glowka, i tak sobie w pozycji pollezacej siedzimy / spimy, film ogladamy itp.
ale noszenie w chuscie to pewnie co innego, nie znam sie zupelnie.

ja mialam chuste typu kieszonka, czyli dziecko w pozycji kolyskowej wlasnie, o ile sie nie myle, i Maks nie wytrzymywal nawet 5 min w tym! nie znosil takiego unieruchomienia, zaraz wyl.

Asiunia
, czad w tej chuscie :-) slicznie wygladasz i nie marudz, piekna mama!
 
Tak dzieci lubią pion ale niestety ich kręgosłup nie. Chusta przytrzymuje dziecko ale kręgosłup jest obciążony ciężarem dziecka a nie jest do tego gotowy. W pozycji pionowej, kołyskowej ten ciężar jest rozłożony na całą długość dziecka, w dodatku krzywa kręgosłupa jest zachowana. Pamiętajcie że w tym okresie najcięższą i największą częścią ciała dziecka jest główka. Pozycje pionową polecam przynajmniej od momentu aż dziecko opanuje samo trzymanie główki. Co innego jest jak dziecko leży na nas w pionie bo w tedy całe przylega do nasi ciężar się rozkłada na nas a kręgosłup jest odciążony.
 
Hej :) pozwolę sobie się dokleić (mam nadzieję, że nie będziecie miały nic przeciwko). Mam na sprzedaż ubranka po córeczce, część wcale lub prawie nie noszona, kupowane w Polsce i USA, duża część markowa. Na razie w rozmiarach 50-62, niedługo będę też miała dużo w tym duście na 68. Sprzedam za niewielkie pieniądze, ceny do uzgodnienia, bo szczerze mówiąc nie wiem, jak to wyceniać.
Załączam trochę poglądowych zdjęć, wiem, że niewiele widać detali, ale nie chcę bardziej wątku zaśmiecać, zawsze mogę dosłać zdjęcia konkretnych ubranek. Zainteresowane mamy proszę o kontakt na priva :)

 
Planuję kupic laktator elektryczny. Któraś polecała medela mini, zgadza się. To jest na moja kieszeń, ale wole się dopytać, nie wiem to ty Morgaine?
 
medele mini electric polecam w 100% ja, aenye ;-) sama mam, chociaz nie uzylam jeszcze. ale jak bede chciala gdzies wyjsc to jak znalazl. tym razem tez uzywana kupilam.

morgaine
, nie znam, sama sie zastanawialam. ale ja jakos nie lubie kosmetykow ani avonu, ani oriflame.. nie wiem, czy to to samo, ale kosmetyki tych dwoch firm zwykle mnie rozczarowuja.

moj ulubiony watek umarl, hehe :-(
 
O dzieki aenye, już dogadałam się z Petinką, więc tez będe miała uzywaną. To dobrze,ze ktos zachwala.
 
reklama
Do góry