GosiaLew
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 2 Kwiecień 2009
- Postów
- 8 830
dostałam dzisiaj przesyłkę z bobovity: słoiczek marchewki z jabłkiem, herbatka, kaszka wieloowocowa i jakaś mleczna i 2 próbki mleka bebiko, z czego niestety nie skorzystamy, ale mąż się ucieszył, bo on lubi na sucho jeść te mleka dla dzieci))
my też niestety nie skorzystamy jak dostaniemy, już u mnie leży próbka nan2
Ale widzę,że zamiast poprawy,to jest coraz gorzej:-( Na wizytę idziemy o 10.30 to zobaczymy co pani doktor wymyśli.
Tłumaczę sobie,że po 30 to już gorzej jest zgubić,no i 5 ciąża zakończona cesarką,to ten brzuch już też nie chce się tak szybko schować:-( No ale co zrobić,trzeba się jakoś zmobilizować i coś zacząć z tym robić;-)
Lenka je od 180ml do 240 ml. mamy tu super tereny do spacerkow,wszendzie konie i ogolnie pelno zwierzot .waga chyba poszla troche do gory bo przy menzu znow podjadam
ogolnie to nie wiem jak moglam bez tego wariata mojego tyle wytrzymac , w koncu mozemy cieszyc sie naszom trojkom .