reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Czesc dziewczyny, czy przyjmiecie koljena lutowke do swojego grona?
Musze sie przyznac ze tak z ukrycia czytam o was juz dluuuuuugie miesiace, tylko jakos trudno mi bylo sie ujawnic. Ale stwierdzilam czas najwyzszy sie ujawnic :)
 
crazymama zdrowia dla taty!
tomciowa witaj :)

Mój to też terrorysta. Przyznam się ze wstydem, że wszystkie próby przetrzymania jego histerii przegrałam z kretesem. Mam wrażenie, że on po prostu nie przestanie krzyczec, zanosić się itp. Na szczęście takie bunty zdarzają się rzadko.
 
Witam,
to może i ja się spytam czy mogę do Was dołączyć? Jestem mamusią z lutego 2011 i jakoś nie bardzo mogę znaleźć dla siebie miejsce w sieci, a fajnie byłoby popisać z mamusiami rówieśników mojego synka :)
 
To moze powiem cos o sobie a raczej o moim skarbie: Tomus urodzil sie w anglii, porod mielismy ciezki, 20 godzin, kleszcze a na koncu cesarka. Na szczcie rosnie teraz zdrowo. Ma juz 8 kg i prawie 70 cm i od wczoraj wcina marchewke z ziemniaczkiem. Do przekrecania sie nie garnie, chyba kuper za bardzo go ciazy, ale za to siedziec to chce juz od dawna.

To chyba na poczatek wystarczy, jak chcecie cos wiecej wiedziec, pytajcie smialo :)
 
reklama
Witam sobotnio

Tomciowa, Ola99 witajcie, piszcie śmiało.

Crazy Mama zdrówka dla taty, super, że się odezwałaś.

Dzisiaj usypiałam moje dziecko 2h, nie wiem co było, niby chce spać a nie spi, płacz na zmianę ze śmiechem, w końcu usnął.

Wczoraj zjadłam ogórka kiszonego, młodego brzuszek nie bolał ale prutał nieźle.

Benfica i jak tam po zwykłym mm. Ja to też będę chyba podawała na próbę, ale to później jak całkowicie przejdę. Mi się trochę wydaję, że Kubie alergia mija, może nie na wszystko, ale mogę jeść więcej.
 
Do góry