reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarz

martynka999

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2018
Postów
48
Witam nie wiem czy sie cieszyc jestem w rozsypce . :-( tak jak pisalam robilam juz kilka testow i wychodzily pozytywne w pon robilam bete i wyszla 54,7 dzis bylam u lekarza na usg i nic nie widac. :-( zmaetwily mnie pytania czy nie krwawilam ani nie plamilam ja odp ze nie
Kazal mi we wtorek powtorzyc hcg i q srode przyjac :-( jak myslicie bedzie cos widac??;-( testy chyba nie klamia?:( jakos smutno mi i plakac mi sie chce a objawy jako takie mam bo biegam ciagle do wc siu siu piersi mnie bola i podbrzusze:-(
 
reklama
Rozwiązanie
Ja bym poczekała jeszcze z wizyta, chyba że Masz możliwość bezpłatnej wizyty. Ja zrobilam test po tyg.po spodziewanej miesiaczce, na wizytę poszłam w 5t.i 4 dniu i było widać tylko kropke, lekarz potwierdził ciążę ale kazał przyjść za kolejny tydzień. Ważne Żebyś Brała kwas foliowy od samego początku. :)
Przy takiej becie nie ma opcji, żeby coś było widać na USG. Najwcześniej widać coś przy becie na poziomie 1000-1500, a u Ciebie nawet jeśli beta prawidłowo rośnie, to od poniedziałku na pewno nie zdążyła urosnąć do 1000. Skoro podwaja się mniej więcej co 2 dni, to dzisiaj u Ciebie mogłoby być coś w granicach 200-300, a to stanowczo za mało żeby lekarz mógł coś dojrzeć. Myślę, że musisz posłuchać lekarza, zrobić we wtorek tą betę i w środę iść do lekarza, do środy przy prawidłowej ciąży jest szansa, że dobije do takiego poziomu, że będzie coś widać.
Chociaż ja na twoim miejscu pewnie jeszcze dzisiaj poleciałabym sama dla siebie zrobić gdzieś betę, żeby zobaczyć czy od poniedziałku ładnie rośnie.
 
Bądź spokojna :) jest za wcześnie jeszcze tak jak już dziewczyny wyżej pisały. Możesz sama dla siebie zrobić betę dziś lub poczekać cierpliwie do wtorku:) nie masz czym się martwić :)
 
Pisałyśmy wcześniej, że nie ma szans na to, aby było coś widać. Właśnie dlatego nie zaleca się chodzić do lekarza od razu po pozytywnym teście, bo tylko się stresujesz. Wyjątek to przewlekła choroba i dostosowanie leków. Niestety, ale się jeszcze naczekasz :( najpierw pęcherzyk, potem dopiero zarodek. Ciąża uczy cierpliwości, a lekarz pewnie zadał standardowe pytania :)
 
Pisałyśmy wcześniej, że nie ma szans na to, aby było coś widać. Właśnie dlatego nie zaleca się chodzić do lekarza od razu po pozytywnym teście, bo tylko się stresujesz. Wyjątek to przewlekła choroba i dostosowanie leków. Niestety, ale się jeszcze naczekasz :( najpierw pęcherzyk, potem dopiero zarodek. Ciąża uczy cierpliwości, a lekarz pewnie zadał standardowe pytania :)
To w środe kochana moze nie byc jeszcze widac??:-*
 
reklama
To w środe kochana moze nie byc jeszcze widac??:-*
W środę pewnie będzie pęcherzyk ale na serduszko możesz jeszcze poczekać, w normie jest jak mniej więcej do 8 tyg licząc od dnia ostatniej miesiączki się pojawi (mogą być różnice że względu na owulację) także spokojnie niestety nic nie przyspieszysz
 
reklama
W środę pewnie będzie pęcherzyk ale na serduszko możesz jeszcze poczekać, w normie jest jak mniej więcej do 8 tyg licząc od dnia ostatniej miesiączki się pojawi (mogą być różnice że względu na owulację) także spokojnie niestety nic nie przyspieszysz
Dziekuje :-* nie wiem co bym bez was zrobila. Uspokoilyscie mnie <3
 
Do góry