reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Lekarz

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez martynka999, 7 Grudzień 2018.

Mamafasolki
Najlepsza odpowiedź Mamafasolki, 7 Grudzień 2018
Pisałyśmy wcześniej, że nie ma szans na to, aby było coś widać. Właśnie dlatego nie zaleca się chodzić do lekarza od razu po pozytywnym teście, bo... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. martynka999

martynka999 Zaciekawiona BB

Witam nie wiem czy sie cieszyc jestem w rozsypce . :-( tak jak pisalam robilam juz kilka testow i wychodzily pozytywne w pon robilam bete i wyszla 54,7 dzis bylam u lekarza na usg i nic nie widac. :-( zmaetwily mnie pytania czy nie krwawilam ani nie plamilam ja odp ze nie
    Kazal mi we wtorek powtorzyc hcg i q srode przyjac :-( jak myslicie bedzie cos widac??;-( testy chyba nie klamia?:( jakos smutno mi i plakac mi sie chce a objawy jako takie mam bo biegam ciagle do wc siu siu piersi mnie bola i podbrzusze:-(

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #17457106 by Mamafasolki, 7 Grudzień 2018
  3. kaylla

kaylla Fanka BB :)

Przy takiej becie nie ma opcji, żeby coś było widać na USG. Najwcześniej widać coś przy becie na poziomie 1000-1500, a u Ciebie nawet jeśli beta prawidłowo rośnie, to od poniedziałku na pewno nie zdążyła urosnąć do 1000. Skoro podwaja się mniej więcej co 2 dni, to dzisiaj u Ciebie mogłoby być coś w granicach 200-300, a to stanowczo za mało żeby lekarz mógł coś dojrzeć. Myślę, że musisz posłuchać lekarza, zrobić we wtorek tą betę i w środę iść do lekarza, do środy przy prawidłowej ciąży jest szansa, że dobije do takiego poziomu, że będzie coś widać.
    Chociaż ja na twoim miejscu pewnie jeszcze dzisiaj poleciałabym sama dla siebie zrobić gdzieś betę, żeby zobaczyć czy od poniedziałku ładnie rośnie.

4. reklama
  5. Sylwiakp

Sylwiakp Moderator Członek załogi

nic dziwnego. w którym dniu cyklu jesteś?
    po becie sądzę że dopiero w terminie @?

na usg pęcherzyk będzie widać dopiero od pułapu bety 1000 mlU.

6. martynka999

To mam byc spokojna?:-(

7. Takaja123

Takaja123 Fanka BB :)

Bądź spokojna :) jest za wcześnie jeszcze tak jak już dziewczyny wyżej pisały. Możesz sama dla siebie zrobić betę dziś lub poczekać cierpliwie do wtorku:) nie masz czym się martwić :)

8. BaskaW

BaskaW Fanka BB :)

Głosów: 1
    Tak jak wczesniej Ci pisalysmy. Od pozytywnego testu najlepiej pojsc do lekarza tak za 3 tyg..wtedy bedzie i pęcherzyk i moze juz serduszko. Nie ma co szybciej chodzic.

9. Mamafasolki

Mamafasolki Fanka BB :)

Głosów: 2
    Pisałyśmy wcześniej, że nie ma szans na to, aby było coś widać. Właśnie dlatego nie zaleca się chodzić do lekarza od razu po pozytywnym teście, bo tylko się stresujesz. Wyjątek to przewlekła choroba i dostosowanie leków. Niestety, ale się jeszcze naczekasz :( najpierw pęcherzyk, potem dopiero zarodek. Ciąża uczy cierpliwości, a lekarz pewnie zadał standardowe pytania :)

Mamafasolki, 7 Grudzień 2018 Najlepsza odpowiedź
  10. martynka999

To w środe kochana moze nie byc jeszcze widac??:-*

11. reklama
  12. Sasanka22

Sasanka22 Zaciekawiona BB

W środę pewnie będzie pęcherzyk ale na serduszko możesz jeszcze poczekać, w normie jest jak mniej więcej do 8 tyg licząc od dnia ostatniej miesiączki się pojawi (mogą być różnice że względu na owulację) także spokojnie niestety nic nie przyspieszysz

13. martynka999

Dziekuje :-* nie wiem co bym bez was zrobila. Uspokoilyscie mnie <3

Poleć forum