reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarz

stepienk24_12

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Marzec 2020
Postów
106
Ja rozumiem że jest ta cała pandemia ale jak przez tele poradzę lekarz może stwierdzić co dzieku dolega. Ja w tamtym tyg dzwoniłam do pediatry dziecięcego bo mały mial katar i kaszel to przez telefon bez zbadania dokładnie dziecka przepisał mu antybiotyk nie podając wgl dawkowanie leku. I przez to wylądowaliśmy w szpitalu z zapaleniem oskrzeli A dziecko ma 10 msc i do tego jeszcze ma wysypke na całym ciele.
USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1603182717210_6724235683529405504.jpeg
 
reklama
Ja rozumiem że jest ta cała pandemia ale jak przez tele poradzę lekarz może stwierdzić co dzieku dolega. Ja w tamtym tyg dzwoniłam do pediatry dziecięcego bo mały mial katar i kaszel to przez telefon bez zbadania dokładnie dziecka przepisał mu antybiotyk nie podając wgl dawkowanie leku. I przez to wylądowaliśmy w szpitalu z zapaleniem oskrzeli A dziecko ma 10 msc i do tego jeszcze ma wysypke na całym ciele. Zobacz załącznik 1190536
Wysypka może być skutkiem ubocznym antybiotyku. Przykro że trafiliście do szpitala kiedy mogło się obejść na zwykłej wizycie u pediatry, ale mam nadzieję że chociaż dobrze wyleczą Wam tam maluszka. Zdrówka:*
 
No niestety takie przechodnie moja corka nie ma szczepienia od stycznia bo glupie karty szczepien nie moga dojsc z innego miasta....ja tez w ciazy denerwoje sie dzwoniac tam:(
Szkoda ze musialas trafic do szpitala i tak wszytsko bedzie wygladac to niewiem jak funkcjonowac bedziemy wogole
 
Okazało się że miał infekcje górnych dróg oddechowych i przy okazji jakies szmery na sercu A ta wysypka okazała się trzydniówką
 
Do góry