reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekkie ulewanie po upadku

DrzewkoSzczęścia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Marzec 2017
Postów
20
Hej, drogie mamy zawsze dzielilyscie się dobra rada zapytam I teraz. Moja 9 miesieczna corka siedziała I bawiła się na dywanie. Nagle przewrocila sie do tylu upadajac tez na glowke. Nie zaplakala ani nic nawet sie zasmiala jak na nia spojrzalam. Kilkanascie minut pozniej lekko zwrocila mi mleko takie jak serek. Bylo tego naprawde niewiele I tak 4 razy w tym raz przy odbeknieciu. Po jedzeniu bawila sie chwile pusta butelka I pewnie stad zassala ppwietrza. Ale chodzi o to ze troche przestraszylam sie bo powiazalam ten upadek z wymotami. Tylko ze jak pisalam wczesniej te ilosci byly niewielkie I nie wiem czy ze wszystkich zwrocen bylaby mala lyzeczka. Traktowac to jako wymioty? Upadek z pozoru nie grozny bo z pozycji siedzacej na miekki dywan.Teraz zjadla mleko I zasnela. Ogolnie nic innego mnie nie pokoji.
 
reklama
Spokojnie, myślę że wszystko w porządku, tym bardziej że nie płakała wcale. Poza tym z pozycji siedzącej to naprawdę żadna wysokość. Wymioty na pewno byś rozpoznała, myślę że to było tylko ulewanie. Mój syn wiele razy w tym wieku miał takie "wypadki" (plus spadanie z łóżka). Teraz ma 2 lata, cały i zdrowy. Choć wtedy za każdym razem miałam straszne myśli, więc Cię rozumiem. Śpij spokojnie:)
 
Do góry