reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leukocytoza

Dołączył(a)
16 Kwiecień 2021
Postów
10
Hej dziewczyny.w Was nadzieja ,mam aktualnie 30 tydzień i cały czas wysokie leukocyty W krwi od sierpnia wahają się w granicach 15-17 tys ,teraz jestem tydzień po antybiotyku i mam 20 tys .miałyście tak ? Co na to lekarz ? Chora się jakaś nie czuje , zęby też nie bolą a lekarz straszy odejściem wód plodowych 😔dodam że w 1ciazy też miałam podobnie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny.w Was nadzieja ,mam aktualnie 30 tydzień i cały czas wysokie leukocyty od sierpnia wahają się w granicach 15-17 tys ,teraz jestem tydzień po antybiotyku i mam 20 tys .miałyście tak ? Co na to lekarz ? Chora się jakaś nie czuje , zęby też nie bolą a lekarz straszy odejściem wód plodowych 😔dodam że w 1ciazy też miałam podobnie
Crp 3.8 , hemoglobina 12.7 ,więc chyba spoko ,w moczu szczawiany wapnia dość liczne ,dodam że nerki to mnie bardzo bolą i mogę tylko brać urosept
 
Do góry