reklama

Leżajsk- Szpital, Ginekolog

Temat na forum 'Rzeszów' rozpoczęty przez lady87, 19 Wrzesień 2011.

1. lady87

lady87 Edyta

Witam,

Spodziewam się dziecka i jak każda z Was zastanawiam się nad szpitalem i wyborem dobrego lekarza. Lekarza już mam.

Szkoda, że wcześniej nie było tego tematu to łatwiej byłoby mi zdecydować się na lekarza z Rzeszowa czy Leżajska.

Może kobietki napiszcie jak wygląda poród w Szpitalu w Leżajsku oraz dajcie swoje opinie odnośnie lekarzy w Leżajsku. Jak nie mi to uważam, że innym dziewczynom zawsze czyjaś opinia się przyda.

2. kasiula222

kasiula222 Fanka BB :)

hej Ja rodziłam w Leżajsku i nie polecam... męczyłam sie 2 dni i 2noce z bólami a nic mi nie podali na przyśpieszenie porodu ani nie chcieli zrobic cesarki szybciej bo i tak się skończyło na cesarce ... A lekarz do polecenia to Bauer

3. reklama
  4. Hana16

Hana16 Początkująca w BB

wątek stary, już nie aktualny,, ale może ktoś jeszcze będzie szukał informacji na temat lekarzy z Leżajska. Koleżanka wyżej poleca E. Bauera... szczerze mówiąc mam całkowicie odmienne zdanie, mam troszkę gorsze doświadczenie z Tym lekarzem. Raczej nie polecam, ale każdy człowiek jest inny, ma inne oczekiwania.

A jeśli chodzi o szpital... szpital w Leżajsku straszy już na samym wejściu. Kto tam był, ten wie.
    Bardzo polecam Profamilię w Rzeszowie, wartym polecenia jest też Dr Tomasz Magoń.:tak:

Hana

Ostatnia edycja: 31 Październik 2014

Poleć forum