reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Hejka.
Rownierz GRATULUJE!!
Jak sie macie Lipcoweczki? Jak dzieciaczki ..widzialam na zdjeciach rosna Nam Bobaski co? Najwazniejsze ze zdrowo;-)

Moja Blaneczka wazy juz 3.76kg. Rosnie z dnia na dzien coraz bardziej jest aktywna.Wszystko dookola zaczyna Ja interesowac, oczka otwarte polowe dnia -obserwuja wszystko:tak:, chyba ze jestesmy po za domem to spi - zawsze w gosciach spi:-D!Ogolnie zdrowa i spokojna.
Uwielbia jezdzic samochodem:tak:Grzecznie przesypia nocki,wstaje tylko o 3/4 na karmienie i na pieluszke a potem o 8 rano.Ciagle ma te krosteczki od mleka mojego, juz prawie tydzien delikatnie jej znikaja..ale sa. Polozne powiedzialy ze to normalne i ze znikna same.Smoczka od 1 minut urodzenia ssie. - aventu.
oho zmykam bo Blania sie obudzila..:-D;-)w kazdym badz razie mamy sie bardzo dobrze, a Ja czuje sie OK.;-)pa pozdrawiamy i calujemy
 
Gratulacje dla Iwony!!!!

Ja dopiero teraz mam chwile czasu Laura ma czkawke ale dalam jej cieply woreczek wiec powinno przejsc no i oczywiscie czapeczke na glowke:tak:
Laura slicznie je ale raz na dobe musi oddac wszystko co zje...zwymiotuje cale mleko.. czy powinnam pojsc z nia do lekarza czy to normalne???A moze koperkowa jej szkodzi??

Rosnie ładnie ja widze ja non stop ale polozna zauwazyła:-)
 
Buziaczek,

To dobrze, że miewacie sie znakomicie :-) i, że mała przybiera na wadze. Moj synek tez robi się okrąglutki.

ANka,

Igor tez potrafi oddac to co zjadl ... moze przebierasz ja po jedzeniu albo ma za duzo wrazen po posilku, ze go zwraca ? My raz nieopatrznie wykapalismy synusia po jedzeniu i tez to sie tak skonczylo :confused:
 
reklama
Anka26.06 - Moja Blaneczka tez tak zwraca jak jej sie nie odbije:-(, albo jak ja przebieram czy przekrecam na boki:sorry: lub sama macha raczkami i nozkami i po chwili ulewa jej sie porzadnie lub zwroci wszystko:sorry::dull:. Ale teraz staram sie jej nie meczyc po jedzonku..i bardzo ostroznie sie z Nia obchodze :-pI pomaga..:tak:;-)

ps. Krosteczki juz zniknely prawie ...:-D

Agnes - Dzieki ;-)

Dziewczyny - Mam pytanie czy moge juz podawac swojej Blaneczce herbatke koperkowa,rumiankowa? w jakich ilosciach?ile razy dziennie?? widze ze Anka 26 juz podaje od 1 dni a Ja sie zastanawiam bo wszedzie na herbatkach pisze od 1 miesiaca...???:confused::confused::confused:
 
Do góry