reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Dziekuje dziewczynki za ciepłe powitanie i za to że podtrzymujecie mnie na duchu:tak:

ojj Dziewczynki!
U Was tez taka pogoda dziwna:confused::dry:u nas do 18 upal ze nie idzie wytrzymac a teraz burza wiatr deszcz:no: Julia rzez i zabeczki taka marudna ze nie idzie z nia wytzrzymac. spala tyko 30 min. i ciagle na raczkach krzyczy placze:no::szok:a spac nie pojdzie!!!!
julkowa biedna Ty biedna wiem co to znaczy ale dacie rade!!!
jasmina a wczesniej bawic razem sie nie chcialy:confused: gratulujemy
aga a dajesz jej surowe warzywa np.marchewke tak do raczki??? moja lubi sobie pojesc ale przez zabki stracila apeyt:wściekła/y::angry: a propo jedzenia dajecie swoim dzieciaczkom II danie???
z tych nudow dzisiaj wlaczylam sobie filmy po porodzie tak na wspominanie mnie wzielo:-) i mamy takie filmy zaraz po porodzie gdzie pilegniarki Jule mieza itd... no i moja corcia przyszla wdrapala sie na kolanka i ogladal ze mna nawet oczkiem nie mrugnela to bylo takie slodziutkie:zawstydzona/y:az sie poplakalalam troszke;-)
Ja też uwielbiam wspominac te chwile i tęsknię za tym swoim wiecznie śpiącym bobaskiem.A ostatnio to mój mąż znalazł nagrany na mp3 płacz Julka zaraz po porodzie i też sie poryczałam.A Julek słuchał co to za dzidzia tak płacze.
Idę teraz sporządzić sobie jakąś kolacyjkę i zaglądne jeszcze chociaż poczytać.
Oj ciężko będzie wcześniej to kolacyjki robił mi mąż:-:)szok::baffled:
 
reklama
Witam

I mnie proszę dopisac do listy:tak:
U nas znow dzis gorąco.Wczoraj wieczporem tak lalo i taka burza była że szok:szok:My bylismy już na spacerku poki chlodno było a teraz Grzeniu śpi.Wczoraj na spacerze podziwiał węża ogrodowego:-DIle zachwytow było:-DWidzę że prawie wszystkie roczniaki zachowuja sie tak jak Grzeniu:confused:A jest na to sposob?
julkowa Witam serdecznie:-)Cieszę się że miło spędziłaś czas z mezem:-)Dasz radę i tym razem my Ci pomozemy:tak::-)Grzeniu ma taka samą koszulkę jak Julek:-)
agaa321 a może przez te upaly nie ma apetytu
jasmina111 bardzo fajnie i miło jest miec takich sąsiadów:-)
 
Hej Kochane podczytuje Was ale nie mam czasu coś pisać,opieram nas, pakuje na wakacje, dokupuje rózne lekarstwa dla małej, i ciągle tylko myśle co jeszcze się przyda.
W poniedziałek lecimy.

Pozdrawiam
Żaneta
 
hellllooo!!!
u nas pogoda śliczna tylko troszke za goraco jak dla Julci:no: ale dla mnie w sam raz poopalalm sie wczoraj troszke;-) w koncu za tydzien urlopik juhuuuuuuu!!!!!:-D:-D
zanet milych i spokojnych wakacji a co zabierasz ze soba w podroz?? ja kompletnie nie wiem za co sie zabrac;-) troszke boje sie tego wyjazdu:tak::szok: ale z drugiej strony juz nie moge sie doczekac miłego dnia kochane
 
Dziękuje mam nadzieje że wakacje takie będą.

paulisia20 ciężko mi wymienić wszystko co biore. Napewno dasz rade spakować wszystko co potrzebne, ja zapisuje to co juź włożyłam bo potem dostała bym szału jak bym niebyła pewna włożenia.

Pozdrawiam
 
Fajnie macie ze jedziecie na urlopy....tez bym pojechala ale okres wakacyjny w mojej pracy to najwiekszy ruch w hotelu wiec moge pomarzyc:dry:moze uda nam sie w pazdzierniku ale nie wiem bo mamy przeciez wracac do Polski....
Zanet-o ile dobrze pamietam to wybieracie sie do Turcji? tez mielismy to w planach:tak:Zastanawialam sie tylko czy nie potrzeba szczepic dziecka przed ta podrozą:confused: jak wrocisz to koniecznie napisz jak bylo,jestem bardzo ciekawa
pozdrawaim
Paaulisia -a Wy gdzie jedziecie na wakacje?

U nas dzis znow goraco:cool2: tylko Amelka ciezko znosi nocki bo duszno strasznie jej...jutro mamy wolne ufffff troszke odpoczniemy,moze na jekies zkupy pojedziemy
 
zanet,paaulisia życzymy udanego wypoczynku :-D:tak:
My już po muszę powiedzieć że było bardzo fajnie i miło Julek był bardzo grzeczny tylko powrotną drogę bardzo marudził i był nie do wytrzymania,a to dlatego że szkoda nam było rozstawać sie z morzem i wracalismy po południu co go bardzo wymęczyło.A wyjeżdżalismy 0 3 w nocy i wtedy było ok bo wiekszość drogi przespał.

U nas dzis znowu upał więc po południu wybieramy sie do rodziców troszke sie popluskać w baseniku Julek to uwielbia.

Miłego dnia.;-)
 
Cześć dziewczynki.:-)
My wróciliśmy z weekendowego wyjazdu. Mieliśmy wrócić wczoraj, ale było tak fajnie, że postanowiliśmy zostać jeden dzień dłużej.:tak: Pewnie jakbyśmy wzięli ze sobą więcej rzeczy, to może zostalibyśmy jeszcze pare dni.:confused: Ogólnie to stwierdziliśmy, że fajnie byłoby mieć własny domek lub chociaż taką działkę (jak Ci znajomi u których byliśmy) -cisza, spokój, trawka, domek, basenik w ogródku...ech mówię Wam było super.:tak: Jutro siedzimy w domu, ale w środę mamy w planach jechać na pare dni do teściów.:-)
U nas też upały i ciężko wytrzymać, zwłaszcza w mieście, w bloku.:baffled:

Zanet, paaulisia udanego wypoczynku.
 
reklama
Hej Dziewczyneczki!!!!!
U nas tez upaly!!! ale jak pisze asiulinka domek to jednak wygoda:-) Julcia caly dzien biegala na golaska i kapala sie w basenie:-D:tak: nie chciala z niego wychodzic;-) dzien szybko zleciala a i ja sie troszke opaliłam. wieczorem musialam poprasowac czego nie cierpie:no: ale mialam juz taka sterte:zawstydzona/y: a tu juz wyjazd nie dlugo:-) nie moge sie juz doczekac!!!!!
julkowa ze tak zapytam skad jestescie:confused::sorry2: i gdzie byliscie nad morzem???
aga jedziemy do dziwnowka na tydzien bo mezus tyle wolnego dostal:angry::wściekła/y:ale zawsze cos!!!;-)
zanet zazdroszcze Ci tej turcji jak nie weim co:tak::-D;-) nie boisz sie? my moze pomyslimy co za rok;-)
dobra moje drogie mykam spac bo juz pozno a i zapomnialabym podziekowac:zawstydzona/y: a czy wkacje bede udane zobaczymy oby byly :-) dobranoc
 
Do góry