reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Te które mają bezsenne noce - ja nie spałam w pierwszej ciąży ostatnie 3 miesiące, teraz 2 ze względu na szybszy poród. Za to po porodzie mam taki piękny sen, że wystarczy głowę do poduszki przyłożyć i już mnie nie ma :) Nadrabiam teraz ostro i wstawanie do maluszka do pikuś w porównaniu z tym co było w ciąży. Zresztą wstaje tylko jakieś 2 razy w zależności o której ostatni raz je wieczorem i przy karmieniu piersią też jakoś specjalnie się nie narobię :) Także już niewiele wam zostało i zaraz nadrobicie wszystkie nieprzespane noce a przecież nasze pociechy są warte takiego tak naprawdę krótkiego cierpienia! Wytrwałości i lekkich porodów życzę :)

Ja wiem ze po porodzie akurat ze snem to nie bede miala problemu :) z pierwszym tez w ciazy spac nie moglam a po porodzie jak reka odjal :) wrecz ciezko bylo nie spac ;)
 
reklama
Julia to masz super moj sie co 2 godziny budzi chyba 5 razy musze wsyawac. Juz nawet moj M sie przeniosl do salonu a ja spie z Maciusiem w lozku zeby go nie wybudzac tak ze snu
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry Ciocie :-)

Śliczna Hania :)

Dziewczyny po cesarce - czy w dzien cc wieczorem mozna wziac prysznic? Kiedy sie wstaje ? Po ilu dniach sciagaja szwy ?

CC o 9:00 w czwartek, nie dałam się spionizować więc wstałam o 6:00 i było w miarę, prysznic przejście na sale z młodym. W niedziele nas wypuścili a szew zdjęli w czwartek (rowny tydzień po musiałam podjechać na zdjęcie) :) Przed przyjęciem na oddział jak najbardziej prysznic wskazany bo później to dopiero po 2-uch dniach w sensie cięcie i następnego dnia :)

Ja melduję się że szpitala, wyszła mi cholestaza, wszystkie próby przekroczone sporo i położyli mnie od razu na oddział.... Na razie mamy ktg i zobaczymy co dalej...

O masz Kornelka trzymam za Ciebie kciuki

Ja sama nie wiem, czy wolę to podejście UK czy to co u nas czyli od razu antybiotyk.... Moim chłopakom ostatnio ropiały oczy, ale to była zakaźna infekcja, lekarka od razu antybiotyk, a ja olałam i po trzech dniach samo przeszło. No ale u malucha mogą być inne powody. Próbowałaś wkroplić mu swoje mleko? Podobno świetnie pomaga.


Dziewczyny postanowiłam przejrzeć naszą listę, bo miałam wrażenie, że niektóre osoby z niej są zupełnie nieaktywne i pewnie nawet nie dowiemy się czy urodziły. No chyba, że te osoby przeniosy się gdzieś na FB i tam z nimi ktoś ma kontakt. Oto co mi wyszło:
Zobacz załącznik 698529

Ewcia dziękuje Ci bardzo, że znalazłaś czas zaraz po wyrzucam laski które zznaczyłaś i zaktualizuje :* :* :* Bardzo dużo mi pomogłaś :*


Dzien dobry dziewczyny.

Mnie z samego rana dzis juz tak maz wkurzyl ze normalnie ..... ja jutro juz do szpitala na cc a ten uwaza ze nie ma sensu tak SZYBKO lozeczka skrecac..

Miałam to samo jak wróciłam prawie był zrobiony :/ no myślałam ze zabije go, syf w domu, łóżko praaawie zrobione i ooo ehhh faceci serio mózgu nie maja :/

Pognalam T po te wkładki i się tylko wkirzulam bo mu Pani w aptece nagadala ze niema czegoś takiego i ze powinnam sama wiedzieć czy popuscilam siku czy to wody plodowe bo to jest różnica.. no głupia pipa.. ja raz zmieniłam wkładkę, jakoś mega mocno nie była mokra ale teraz leżę bo mnie podbrzusze jak na okres boli, najwyżej pojadę wieczorem na IP sprawdzić czy wszystko jest ok

O masakra chyba bym zadzwoniła i kazała się douczyć. Farmaceutka z 5gr :/

heloo od czwartku jestem na patologii. Dostałam się tu z akcją porodową a że mały ułożony pośladkowo nadal to akcję zatrzymali (był jeszcze czas bo szyjka w miarę zamknięta). Czekam teraz do poniedziałku na swojego lekarza i będzie decyzja czy do domu na razie czy robimy cięcie. Raczej będzie (niestety) cięcie, bo maluch nie chce współpracować i się odwrócić a szanse są małe. Pozdrawiam Was serdecznie

UUU Kasia oczywiście trzymam kciuki, podobno szansa zawsze jest ale mój lekarz już w 36 tc powiedział że mogę zapomnieć że młody ułoży się w dół :/ Chodź wiesz na apce którą mam sugerowano ze kobieta w ciązy może spróbować sama przekręcić dziecko. Samo ćwiczenie wydawało się w miarę bezpieczne ale dokładnie już nie pamiętam chodziło o to by ułożyła się w pozycji na pieska i poruszała biodrami. Mi nie zależało więc nie wiem czy prawda :)

Mam nadzieje, że nie będzie miała nic przeciwko ale pozwole sobie skopiować co napisała : " 3770, 55 cm, 10 pkt. po 12 godz. porodu i oksytocynie rozwarcie tylko do 8 cm i główka niewstawiona w kanał, o 11.55 cc. '' :tak:

O ja gratulacje dla Olgi :) super :) No kawał facia :) szkoda tylko że taki poród :( do 8-ki dojść i zakończyć cc... buuu no ale najważniejsze zdrowie malucha :) tylko szkoda tych cierpień :/


No ma byc ... akurat na moje pojscie do szpitala... a kumulacja w poniedzialek na porod :)

No patrzylam ze juz od czwartku przyzwoite temperatury...

Na Twoje pójście ale pociesze cię że na moje cc też była taka pogoda przez znieczulenie nic nie czułam upału he he ;) W czawartek ochłoda a niby w wawie od nd znowu jazda


To dobrze bo w czwartek ja mam cc:-)


Kurcze jak na razie to chyba tylko Olga w 40 tygodniu urodziła

Ola na wyjście możesz mięc meksyk sprawdz pogodę u siebie ;)
 
Wiecie dziewczyny Patryczek to aniołek mamusi, odpukać nie jest bardzo wymagający, bardzo dużo śpi. Ja mam problem bo też non top mimo to zmęczona chyba pójdę na krew sprawdzić czy nie mam anemi :/ Mało tego jest sobota a ja dalej zgięta w pół, musze poczytać o przepuklinie po operacyjnej może coś w ten deseń no albo druga cesarka mi daje tak w kość. Jeszcze ja głupia najadłam się arbuza i mnie spuszyło pzre okrutnie ehhh przy okazji młody też chyba źle zareagował bo marudził trochę więc ściągne wyleje i podam mm na noc.

Trzymam dziewczyny za was kciuki w szczególności jutro bo moja młoda kończy równe 3 lata ;)
3 lata i bawi się na pękowym z tatą he he mam spokój :)))))
 
reklama
Do góry