reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

patka o ananasie jeszcze nie słyszałam :-) koleżanka też miał taką sytuację i w nocy przed terminem wywołania dostała skurczy mam cichą nadzieję że i mnie coś złapie na ostatnią chwilę aby od zera nie zaczynać.........:-)

kornelia a jak Ci wywołują oksytocyna czy jakieś inne sposoby ???

jakaś cisza może dziewczyny już rodzą :-);-)
 
reklama
Zulugulka trzymamy! A pamiętaj, że nasze kciuki są magiczne :)

Ja slabiutko się czuje, dobrze że mam tą wizytę dzisiaj bo znowu bym fiksowala czy odchodzą mi wody bo co chwile mam mokre majtki :/ jak byłam w tesco to miałam ochotę z niego wyfrynac tak się nie komfortowo czułam, i jeszcze mała chyba jest na prawdę bardzo nisko bo miałam wrażenie ze juz idę mega okrakiem :/ mam nadzieje ze Pani doktor będzie mogła to sprawdzić ( jak będzie miała te paski to może da mi parę na sytuację kryzysowa :D )
Zaraz wskakuje do wanny w miedzy czasie jeszcze sałatkę warzywna chcem zrobić bo dzis niema sily na robienie obiadu i lecę na wizytę. Może coś tam wypatrzy ciekawego...
 
Ja dziś miałam ktg no i zapisał się aż JEDEN skurcz. Czyli coś tam niby się dzieje. Akurat byla moja lekarka to jej to pokazałam i stwierdziła, że ciężko coś po tym skurczu wyczuć. Mogę tak chodzić i tydzień i mogę też w weekend urodzić. Każe dziś mężowi za radą Kati poszczypać mnie po sutkach :)
 
u mnie na ktg tez coś tam sie pisze ,ale słabizna ...ujścia zamkniete ,szyjka dłuuga i twarda, wg mojej ginekolog miałabym problem z ta szyjka podczas sn ....Młody nadal głową do góry, zakotwiczony w moim żołądku -nie ma szans na obrót .

uciekał przed ktg, ale jak przyszła moja ginka to sie uspokoił ,potem dał się jej pomierzyć :)
spojenie poz tym mi się rozchodzi lekko -także kolejne wskazanie do cc.

15.07 wielki dzień :)

kciuki za rodzące ( i te co juz chcą :))
 
reklama
Do góry