Maziajka język niemowlat jest fajny w teorii ale jakoś nie umiem to zastosować

mój mąż który tak strasznie odkładal młoda do łóżeczka sam z nią kima na brzuchu;-)
Jutro nie powinno być upału więc chyba się wam uda iść na szczepienie:-) my jutro kończymy 6 więc też trzeba się umówić
Kylesa moja już tak różne kupy robiła że nie wiem jaka jest dobra

ale walila więcej niż 10 dziennie, teraz jest tak 8
Ewella nic nie zrobisz więcej, Iga musi dojrzeć, jej układ pokarmowy sobie w koncu poradzi. Nie słuchaj innych bo od takiego gadania właśnie porzuca się kp. Masz najlepsze mleko na swiecie, najada się, a problem z brzuszkiem może mieć od mm rowniez. Jak miałam taki kryzys to pytałam ciocie czy dac jej mm to napisała że po nim też będą kolki więc mam zacisnąć zęby i to minie.
Nie rób żadnej diety potem będziesz schizowac i nic nie będzie jeść a pewnie już wchodzisz w 32

musisz jeść żeby mieć siłę wykarmic i nosic

moja już mniej płacze, ogląda karuzele, leży sama i się rozgląda A wiesz jak u mnie źle było:*
Jeśli Tobie brakuje jakiś witamin to idzie z zapasów ciazowych i skład jest zawsze idealny!
Szukałam doradcy laktacyjnego i jest w Kato i jeżdżą też do domu na wizyty ale szkoda mi było kasy i to tak w razie awarii szukalam. Bo sama nie wiem czy moga coś pomoc, wydaje mi się że to po prostu minie

A poza tym też zarabiasz przecież nie jest na bezrobotnym tylko dostajesz kasę a to że nie idziesz fizycznie do pracy to przecież była WASZA decyzja. Sprobowalby mi mój tak powiedzieć to by od jutra on został w domu a na bym sobie chętnie wróciła odpocząć do biura.
Przyszła Mamusia ja się podmywalam pod prysznicem po każdej wizycie w toalecie. Pierwszy raz byłam po 2 dniach bo inaczej nie wypusciliby mnie że szpitala. Teraz chodzę rzadziej bo oczywiście nie wyleczylam moich dolegliwosci. I używałam nawilzanego papieru toaletowego nasaczonego naporem z kory debu z rossmana.
Bab ja przez chyba cały tydzień w szpitalu korzystałam z apapu [emoji14] ale bolało mnie wszystko i kręgosłup chyba najbardziej
Abed każde dziecko inne, moja jak marudzi to płacze na brzuszku, więc nie pomaga, owijanie też nie. Ale płacze coraz mniej więc to tylko kwestia czasu:-)
Madwoman i co wyszłaś?
Chybra a to nie Ty masz zadzwonic? Mi się kazali skontaktować samej
Aniek właśnie, trafnie ujete. To my nie mamy własnego życia bo ktoś mnie wrzucił na głęboką wodę do innego życia i mam się nagle odnalezc. Już się oswoilam z tym wszystkim i cieszę się tym [emoji173] ale był taki moment że płakałam mężowi że on sobie idzie do pracy i spi w nocy wiec z mloda w tygodniu jest 6h dziennie a ja 24.
Czyli jak planuje wakacje za granicą to muszę mieć dowód mlodej???
Mam nadzieje ze w koncu usnęla rano!!!
Chybra powodzenia w pierwszym samotnym dniu
Misia ja nie ogarniam od góry, przecież jak ja kładę na cyca z góry to się w nim zatapia to jak ma oddychać
Kylesa moja długo była zoltawa, z oczek to chyba ze 3-4tyg schodzilo najdłużej. Równo 2 tyg temu oglądał ja lekarz i powiedział że już nie ma zazolcen i były wtedy równe 4 tyg
Nie wiem czy przy kp można bo się nie interesowałam, na necie na pewno będzie gdzieś - na ulotce na głównej stronie jest napisane że przy kp po konsultacji z lekarzem
Kasia831 ja nie pije kawy ale odwyklam, ale gdzieś czytałam że można ale zaraz po karmieniu
U nas leci, wczoraj cały dzień na dworze to spał bąbel pięknie, karmienie co 3h cud miód malina. Wieczorem spala u taty na brzuchu no to od 3 do 5 w nocy już jej się spać nie chcialo.
Plecy mnie wieczorami bolą okropnie, od noszenia oczywiście, Was też?
Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom