reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja będę pakować się w jedną torbę, tylko wszystko podziele na mniejsze sekcje. Położna poradziła, żeby podzielić wszystko w reklamówki, np. Reklamówka rzeczy dla mnie do porodu, reklamówka rzeczy do kangurowania maluszka, reklamówka rzeczy z rom. 56 itp.

A tak z innej beczki jaki wybrałyście fotelik do samochodu?
 
reklama
Ja będę pakować się w jedną torbę, tylko wszystko podziele na mniejsze sekcje. Położna poradziła, żeby podzielić wszystko w reklamówki, np. Reklamówka rzeczy dla mnie do porodu, reklamówka rzeczy do kangurowania maluszka, reklamówka rzeczy z rom. 56 itp.

A tak z innej beczki jaki wybrałyście fotelik do samochodu?

Tak myślę, że maleńkiego chyba też spakuję osobno. :) Niby druga ciąża, a stresuje się kiedy poród mnie zaskoczy bo wtedy to na luzie, od 5 dni już leżałam w szpitalu, więc tylko poczłapałam na porodówkę, a teraz myślę czy nie zaskoczy mnie w domu lub poza! [emoji33]

Co do fotelika to my wybraliśmy Cybexa Cloud
Z z bazą :) Jestem bardzo zadowolona z tej marki od lat. No i ma bardzo dobre oceny w najnowszych testach. Do tego jest sensor Safe, który wysyła na aplikację w telefonie jak długo dziecko jedzie w foteliku i jaką ma tam temperaturę.
Zresztą u mnie będzie komplet od Cybexa bo kupuję wózek i fotelik Rebellious. :)
 
Ja mam wybrany avionaut pixel z bazą isofix, jest bardzo lekki, ma stabilną wkładkę dla noworodka no i najważniejsze - na tą samą bazę mają też większy fotelik. Pod względem bezpieczeństwa też spełnia moje wymagania, oczywiście kupuję nowy, bo nie mam przekonania do używanych... A foteliki z zestawów typu 3 w 1 nie przekonują mnie już w ogóle :)
 
Ja będę pakować się w jedną torbę, tylko wszystko podziele na mniejsze sekcje. Położna poradziła, żeby podzielić wszystko w reklamówki, np. Reklamówka rzeczy dla mnie do porodu, reklamówka rzeczy do kangurowania maluszka, reklamówka rzeczy z rom. 56 itp.

A tak z innej beczki jaki wybrałyście fotelik do samochodu?
Ja kupiłam Maxi Cosi City, bez bazy , bardzo dobre oceny,4 w testach na 5 :)
 
Ja będę pakować się w jedną torbę, tylko wszystko podziele na mniejsze sekcje. Położna poradziła, żeby podzielić wszystko w reklamówki, np. Reklamówka rzeczy dla mnie do porodu, reklamówka rzeczy do kangurowania maluszka, reklamówka rzeczy z rom. 56 itp.

A tak z innej beczki jaki wybrałyście fotelik do samochodu?
Cybex cloud z
 
My tez Cybex Cloud Z i-Size z baza, bo ona potem do kolejnego fotelika się nadaje. Cybex ciężki, ale jakoś najbardziej do nas przemawiał.
 
reklama
Do góry