reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja już po wizycie . Pęcherzyk jest w macicy . Chorobowego mi nie dał bo on czegoś takiego nie uznaje :)
Dowiedziałam się tyle co nic . Opowiadał mi o badanianisch prenatalnych i teście pappa.
18.11 idę na prywatna wizytę do swojego lekarza
 
reklama
Mialam duuuuzo wizyt a early pregnancy. Znaja mnie tam juz bardzo dobrze i z daleja poznaja. Nie jestem w stanie zliczyc ile razy mialam tam wizyty w tych wszystkich moich ciazach tutaj. Kazde usg zaczynalo sie w okolicach 5 tyg i powtarzalo co tydzien. Co nie znaczy ze ratowali slabo rokujace ciaze, ze jak w pl przepisywali leki na podtrzymanie i robili badania. Poprostu sprawdzali rozwoj sytuacji. No i ronilam. Mam porownanie z polskim systemem. W ciazy z synem tej ostatniej od dnia spozniajacej sie miesiaczki wyladowalam u dobrego polskiego ginekologa. Z samego wywiadu i wyniku badan z Polski dostalam luteine, acard, heparyne i ciaze donosilam.
Ja ratowalam ciaze w 8 tc w Uk;) nA early pregnancy
 
Paulina to jest dobra wiadomosc, nie da sie na pewno nic wiecej powiedziec na tak wczesnym etapie ciazy. Ale moj ginekolog mowi ze pecherzyk w macicy juz jest duzym plusem bo wiadomo ze nie pozamaciczna. Mnie pozamaciczna spedzala zawsze sen z oczu.
 
Ja już po wizycie . Pęcherzyk jest w macicy . Chorobowego mi nie dał bo on czegoś takiego nie uznaje :)
Dowiedziałam się tyle co nic . Opowiadał mi o badanianisch prenatalnych i teście pappa.
18.11 idę na prywatna wizytę do swojego lekarza
Przypomnij w ktorym tc jestes [emoji846] super wiesci odnosnie pecherzyka
 
Ja już po wizycie . Pęcherzyk jest w macicy . Chorobowego mi nie dał bo on czegoś takiego nie uznaje :)
Dowiedziałam się tyle co nic . Opowiadał mi o badanianisch prenatalnych i teście pappa.
18.11 idę na prywatna wizytę do swojego lekarza
Najważniejsze, że wszystko jest na swoim miejscu. Na kolejnej wizycie zobaczysz i dowiesz się więcej.
Zlecił Ci jakieś badania na tym etapie?
 
Hej wszystkim, po tym jak okres spóźniał mi się ponad tydzień zrobiłam test i wyszedł pozytywny, mam 18 lat, boję się jak cholera i cieszę na maxa, jak po urodzinach byłam u ginekologa po antykoncepcje to powiedział że nie jest mi potrzebna ponieważ „chyba jest pani bezpłodna, bardzo mi przykro”, na moje pytanie dlaczego chyba, odpowiedział że tak mu się wydaje. Chyba nie miał racji.

Jest tutaj jakaś dobra duszyczka, która poleci mi dobrego ginekologa we Wrocławiu do upewnienia i prowadzenia ciąży?

Z góry dziękuję😚😚
Witaj i gratulacje! Ja niestety nie pomogę z lekarzem, bo nie jestem z Wrocławia. Ale na pewno znajdą się tu jakieś pomocne opinie. Poszukaj też na portalach typu znanylekarz.

No, ale przyznam, że jak ginekolog na oko "diagnozuje" bezpłodność to aż by się prosiło, żeby go pozbawić zawodu. Nie chciał przepisać tabletek to mógł to powiedzieć wprost, a nie wymyślać jakieś dziwne historie. Aż mi się przypominają te opowieści (nie wiem na ile prawdziwe) o starszych paniach z kiosków, które szpilkami przekłuwały opakowania prezerwatyw - taka działalność dla dzietności narodu 🤦‍♀️😨
 
reklama
Ja też po lekarzu. Pęcherzyk w macicy 8mm, widać ciałko żółte i zalążek zarodka. Wg usg ciąża młodsza o jakieś 3-4 dni niz wg om. Serduszka jeszcze nie było. Mam się zgłosić 21.11 wtedy powinno już bić.
A w ogóle to pęcherzyki były 3! Jeden się zagnieździł a dwa nie.
 
Do góry