reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Moja mała dziś jest szalenie aktywna, myślicie, że to powód do niepokoju? jeszcze nigdy się aż tak nie wierciła i to od samego rana, zazwyczaj ma kilka sesji, ale dziś i dużo i długo i bardzo intensywnie, miałyście takie ataki zorganizowane?
 
Moja mała dziś jest szalenie aktywna, myślicie, że to powód do niepokoju? jeszcze nigdy się aż tak nie wierciła i to od samego rana, zazwyczaj ma kilka sesji, ale dziś i dużo i długo i bardzo intensywnie, miałyście takie ataki zorganizowane?
Mi ciężko ocenić... Na pewno są różnice między dniami. Czasami Dzidziuś jest bardziej aktywny a czasem mniej. Niby podają, że jak się znacznie zmienia aktywność to warto też zgłosić się do lekarza, ale ja nie wiem czy bym jeszcze nie poczekała... Najlepiej zrób to co Ci podpowiada intuicja. Jak zrobisz, będzie dobrze. Najgorsze jest zdecydowanie jak Dzidzia w ogóle się nie rusza a to nie Twój przypadek.
 
Moja mała dziś jest szalenie aktywna, myślicie, że to powód do niepokoju? jeszcze nigdy się aż tak nie wierciła i to od samego rana, zazwyczaj ma kilka sesji, ale dziś i dużo i długo i bardzo intensywnie, miałyście takie ataki zorganizowane?
Tak, czasem mam takie dni, a dzisiaj nie zjadłyśmy obiadu wiec czekamy na ogromna pizze!
 
Mój dzisiaj bardzo mało aktywny kilka mocnych kopniakow i tyle.
Troszkę się przestraszyłam godzinkę temu i musialalm dość mocno wstrząsnąć brzuchem i wkoncu się obudził.
Ale wysoki puls ok.90 mam i ciśnienie mi podskoczylo bo u mnie tedencja do 100/65 A teraz 120/80 się zdarza
 
reklama
Do góry