reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny, oglądałam taki życiowy filmik.
Co prawda pol roku roboty, ale efekt rewelka. Oby się żadnej z Was nie przydał.Chciałam się nim z Wamj podzielić, bo wiadomo, każda z nas chce wrócić do formy po prorodzie. Jedne wyglądają jakby nigdy nie rodziły, ale są też takie kobiety, które zmagają się potem z kompleksami, dyskomfortem.
😳 ale efekt... Wow! Dużo roboty nad sobą 💪 Nigdy takiego nie widziałam.

Oby nikomu z nas to się nie przydało i brzuszki wróciły do formy niedługo po porodzie 🙏
 
reklama
Dziewczyny z racji czasu chyba zapomniałam jak to jest z tymi skurczami ale coś mi się wydaje że dzisiaj 6 skurczy miałam. brzuch mi się tak napinał że ledwo siedziałam w aucie ale krzyże mnie nie bolą poza tym biała wydzielina mi wypłynęła ale troszeczkę hmm co mam myslec
 
Dziewczyny z racji czasu chyba zapomniałam jak to jest z tymi skurczami ale coś mi się wydaje że dzisiaj 6 skurczy miałam. brzuch mi się tak napinał że ledwo siedziałam w aucie ale krzyże mnie nie bolą poza tym biała wydzielina mi wypłynęła ale troszeczkę hmm co mam myslec
6 skurczów w ciągu całego dnia to jest nic ;) jak są regularne skurcze co 10 minut to znaczy że zaczyna się akcja porodowa. Wydzielina też jest normalna na tym etapie.
 
Och, piękny brzuch :) ja urodziłam w 38t.+5 i zupełnie nie ogarnęłam aby zrobić ostatnie zdjęcie z brzuchem ;)

Rozstępy tez mi wyszły. Teraz widać jak sa rozległe, zarówno lewy jak i prawy bok. Pamiątka do końca życia. [emoji170]
Dziewczyny ciekawa jestem która z was jeszcze zaskoczy porodem w czerwcu [emoji2]

Pozdrawiamy z Kostkiem Zobacz załącznik 1140572
Gratulacje [emoji323] Przeuroczy jest [emoji7]
 
Dziewczyny z racji czasu chyba zapomniałam jak to jest z tymi skurczami ale coś mi się wydaje że dzisiaj 6 skurczy miałam. brzuch mi się tak napinał że ledwo siedziałam w aucie ale krzyże mnie nie bolą poza tym biała wydzielina mi wypłynęła ale troszeczkę hmm co mam myslec
Jak mówi Martitta, 6 skurczy w ciągu dnia to nic 🙂
Gdy zaczyna się akcja porodowa, będziesz miała je regularnie, co 10, potem co 5-6 minut. Najlepiej obserwować i liczyć skurcze przez jakaś apkę (pewnie masz apkę dla ciężarnych?).
Może się też wydarzyć, że najpierw wody płodowe odejdą i skurcze pojawią się nieco później. W każdym razie można zadzwonić do położnej / izby przyjęć i dla pewności zapytać, czy masz jechać z takimi objawami czy nie. Pewnie doradzą🙂
 
Ostatnia edycja:
Jeśli chodzi o wydzielinie, to pod koniec ciąży ma być więcej, bo szyjka się przygotowuje i staje bardziej miękka. Trzeba jednak uważać jaki ma kolor. No i na wizycie lekarz Ci na pewno powie, czy wszystko jest dobrze 👌🏻
U mnie od pary tygodni jest tej wydzieliny co raz więcej, ale czopu jeszcze nie widziałam 🙈🙈
 
Limonka spokojnie, to po prostu organizm ćwiczy :) jak będziesz miała skurcze weź ciepły prysznic jeżeli przejdą to znaczy że to tylko przepowiadające. Porodu nie przegapisz :) na majtkach też mam biaława wydzielinę, dr mówi że to normalne pod koniec ciąży, główka napiera, szyjka się rozwiera czyli wszystko tak jak powinno być :)
Dziewczyny z racji czasu chyba zapomniałam jak to jest z tymi skurczami ale coś mi się wydaje że dzisiaj 6 skurczy miałam. brzuch mi się tak napinał że ledwo siedziałam w aucie ale krzyże mnie nie bolą poza tym biała wydzielina mi wypłynęła ale troszeczkę hmm co mam myslec
 
reklama
Do góry