reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Limaa kciukasy! Nic nie panikuj, zobaczysz już niedługo swoje malenstwo na monitorze :) nie wiem tylko czy to nie za wcześnie na serduszko, ale na bank będzie wszystko dobrze!
 
Limaa kciukasy! Nic nie panikuj, zobaczysz już niedługo swoje malenstwo na monitorze :) nie wiem tylko czy to nie za wcześnie na serduszko, ale na bank będzie wszystko dobrze!
Też mi się wydaje, że na serduszko za wcześnie, ale na kolejną wizytę mogłabym iść dopiero końcem listopada a ja z tych niecierpliwych niestety [emoji23]
 
Co do spania , ja nie mam problemu z zaśnięciem ale od tygodnia codziennie budzę się o 4-5 i już nie mogę zasnąć :( Dziewczyny ! Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty :* ja mam dopiero za tydzień, już nie mogę się doczekać
 
reklama
Dziewczyny poranne mdłości się zaczynaja. Bez wymiotów ale mdli mnie niemiłosiernie. Czasem w ciągu dnia tez.
Poratujcie jakimiś domowymi sposobami. Na razie guma miętowa i jedzenie winogron pomagają, ale co jeszcze? :frown:
 
Do góry