reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam się i ja:tak::tak::tak:

Jula spała do 7.15:szok::szok::szok: Szok:-D:-D:-D Potem wstała, zjadła mleczko, pohasała do 9 i znowu śpi:szok: Niewiarygodne, co zmiana powietrza może zdziałać. Jak wstanie i zje śniadanko, to wybieramy się do muzeum wsi kieleckiej - fajowy skansen. Tak więc i dzisiaj młodzież dotlenimy:tak::tak::tak:

Upał szykuje się sakramencki, więc musimy się dobrze przygotować do naszego wypadu:-) Jutro planujemy z kolei zaglądnąć nad jakąś wodę. Mam nadzieję, że się uda. Jutro, najdalej pojutrze wracamy do domku.

Miłego dzionka Wam życzę i zapewne zaglądnę na bb wieczorkiem:cool2:
 
reklama
Witam

U nas upal niesamowity, pranie wstawione.
Chyba znalezlismy dom, tylko troche drogawy wiec sie jeszcze zastanawiamy.
Dziekujemy za piekna karteczke od Szymka;-)
 
Uff my juz po pierwszym spacerku:tak:okapałam małego i zasnął w sekundę:tak:także jak dla mnie pogoda bomba bo przeciora sie w piasku i po powrocie do domu odrazu zasypia:-Dwstanie zje obiadek i znowu powtórka z rozrywki:tak:
Beaa może się jeszcze coś znajdzie, trzymam kciuki:tak:
Magdzik no nawyraxniej nowe miejsce jej służy i zamienia sie w aniołka:tak::happy2:
Ja sie zabieram do robienia obiadu tzn. M wstawił kurczaka do rożna a ja musze ziemniaki obrać i jakąś suróweczke i gotowe:tak:
Do wieczorka pa pa
 
Ale cisza, wszystkie powyjezdzaly:-D
U nas tez ladna pogoda posprzaalismy i poszlismy na zakupy, mala padla juz wozku:tak:
Madzik fajnie za Julka tak dlugo spi. Trzymam kciuki zeby tak zostalo:tak:
Beaa moze znajdzie sie cos tanszego o dobrych warunkach:tak:
Kubusiowi widac sluzy pogoda,wychasa sie na dworzu a potem spi:-D
 
Wróciliśmy z działki, bo Olga zmęczona była a nie wzięłam wózka. W domu odpadła w minutę. Dziś był basenik i zabawa na całego. Zdjęć brak, bo padła bateria:-(
Ledwo weszłam do mieszkania, to juz musiałam jechać z Luką do weta, bo chyba ugryzła ja osa, bo miała calutki pysk spuchnęty - masakra. Dostała zaszczory sztuk 3 i ma być lepiej.
A ja zjarałam sobie plecy - chyba bez panthenolu się nie obejdzie:sorry2:
 
uuu widac wszystkie korzystają ze słonecznej pogody:tak::happy2:
Kasia biedna psina, oby było lepiej:tak:ja oprócz pantenolu miałam taki balsam chłodzący i tez dawał radę:tak:
Dorka no u nas taka pogoda sprawdza sie rewelacyjnie:tak:
My juz po obiadku zaraz wyruszamy na podbój piaskownicy:-p:tak::-)
 
a nie wszystkie
ja przesiaduję w domku
a że pogoda plus samopoczucie dzisiaj kiepskie dla mnie to powinnam napisać że głównie poleguję:-D:-D:-D:-D z Łuckiem..
Młoda chce ćwiczyć cały czas apa....czyli wstawanie i ma nerwa:-):-):-)...no i najchętniej by chodziła za rączki...wstaje i sadzi kroki oczekując że matka będzie z nią łazić...ale opór materii twardy..
Dzisiaj zjadła półtorej talerza zupy:szok::szok::szok::szok: znaczy chyba dobra ugotowałam:-D:-D:-D...no i pije pije pije

Kicrym...Ty to chyba mas włoski klimat we krwi....taki upał a Ty widzę lubujesz się:tak::tak::tak:w słoneczku:tak:
 
My po wizycie u teściów, wrócili z wakacji, lampce wina i spać mi sie chce ;-) Olga dopiero padła, Miki chwile wcześniej. No ale on dzis nie spał, a Olga 2 razy;-)
 
Witam wieczorkiem.
My wrocilismy z 2godzinnego spacerku mala wykapana juz spi. Ja chwile na kompie i ide do m:-D Kupilismy malej basen i napompowalismy i rozstawilismy na balkonie. G nalal wody i byla zabawa na calego. Najpierw mala byla w szoku ze tyle miejsca a potem brykala chlapala itp:-D
Post na to Ika twarda zawodniczka i szybko nauczy sie chodzic:tak:
Kasia biedna psina mam nadzieje ze juz lepiej:tak:No to masz wolny wieczor. My czekamy na Sebe. Znajomi zabrali go nad morze
Milego wieczoru zycze:tak:
 
reklama
Witam się z rana - w końcu pierwsza:-) Ale widzę, że mało kto został przy kompie - wszyscy juz na urlopach?:szok:

Myśmy wczoraj byli w Świeradowie - całkiem fajnie było, bo w końcu jakiś wyjazd bardziej rozrywkowy, no i choć upał, to w górach jednak zdecydowanie lżejszy:tak::tak: Mamę zostawiliśmy w sanatorium z miną dziecka porzucanego pierwszy raz na koloniach:-p, ale zdecydowanie przyda jej się teraz odpoczynek, więc nie dałam się przekonać,że może byśmy już wszyscy wrócili do domu:-D:-D

A dziś od rana pada i jest chłodno! W końcu! Najchętniej bym z łóżka nie wstawała, ale Flora przeciwnie wstała z dzikim wrzaskem już o 7, więc nie ma bata:baffled: No i trzeba w końcu do marketu po jakieś zakupy bo w lodówce pusto...

Ale najpierw porządna kawa:tak: Miłego dnia!
 
Do góry