reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Regulamin Lipcówek 2008.( bez komentarzy)

Sylcia 31

Mama Olki i Wiki
Dołączył(a)
22 Październik 2007
Postów
4 106
Miasto
Małopolska
Rozwiązania
0
Regulamin Lipcówek 2008.

1. Nowe mamy proszone są o przedstawienie się na wątku Poznajmy się
2. Główna dyskusja toczy się na wątku Lipiec 2008
3. Nowe wątki zakładają jedynie dziewczyny z Lipca 2008 osoby z zewnątrz będziemy ignorować i usuwać ich wątki
4. Dostęp do wątków zamkniętych można otrzymać po przynajmniej 4 miesięcznej aktywności na forum i napisaniu 400 postów, oraz zgodzie wszystkich Lipcówek z wątku zamkniętego.
5. Korzystamy z opcji edytuj, Jeśli po wysłanym przed chwilą poście, chcemy go uzupełnić. Nie piszemy jednego postu pod drugim.

Jeśli chcecie dodać coś do regulaminu lub coś zmienić piszcie do mnie na PW
 
Ostatnia edycja:
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry