reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Regulamin :)

*Alicja*

Lipcowe mamy'09
Dołączył(a)
22 Luty 2008
Postów
4 056
REGULAMIN OGÓLNY:

1. Nowe mamy proszone są o przedstawienie się na wątku Poznajmy się.

2. Główna dyskusja toczy się na wątku Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:).

3. Nowe wątki zakładają jedynie dziewczyny z Listopad 2012 po wcześniejszym wspólnym ustaleniu na wątku moderatorskim (aby nie zaśmiecać). Osoby z zewnątrz będziemy ignorować i usuwać ich wątki.

4. Korzystamy z opcji edytuj, jeśli po wysłanym przed chwilą poście, chcemy go uzupełnić. Nie piszemy jednego postu pod drugim, chyba, że od napisania poprzedniego minęło 60 minut.

4. Prosimy o nie pisanie z CAPS LOCKIEM - drukowanymi literami jak i pogrubiania liter boldem w całym poście, co w netykiecie uważane jest za krzyk. Tych opcji używamy wyłącznie do zaznaczenia ważności fragmentu danej informacji lub użytkownika, do którego jest ona skierowana.

6. Masz pytania??? Czegoś nie wiesz??? Pamiętaj że zawsze pomożemy:))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry