reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Uff właśnie skończyłam "skalpelik":-Dale wieczorkiem może sobie 6minutówki odpalę, bo ja sobie poskakać lubię:-p:-Djak chodziłam na fitness jeszcze przed ciążą z Kubą to najbardziej lubiłam zajęcia gdzie były elementy boksu i całe 40 minut się było w podskoku albo w truchcie:-p:-D

Andula ja polecam btwin z decathlonu:tak:Miś jest sporo wyższy niż Kubuś więc 16 pewnie będzie dobra:tak:my mamy 14', wcześniej miałam 12' firmy Olpran, ale nie polecam tej firmy, ciężki okrutnie, rama wysoko i po kilkunastu "użyciach" popsuła się zębatka:crazy: (a raczej nadal mam- wywieźliśmy badziewie na wieś). Potem kupiliśmy Kubie właśnie btwin - prezent urodzinowy i jestem bardzo zadowolona:tak:wiem, że Pabla kupowała używkę na all i też poleca:tak:no i brawo dla Misia:tak:

Madzia 7tys:szok::szok:czyli jednak wychodzi na to, że lepiej nie kupować mieszkania na własność:-pchyba wolę wkładać kasę w dom;-)
Haszi super, że wesele udane:tak:u mnie się nie zapowiada, jakoś moje siostry nie planują takich imprez w najbliższym czasie:-p
Iza kupowałam kiedyś na all te worki, ale nie polecam - same powracały do pierwotnej formy:confused2:teraz zamierzam kupić w rossmanie, ponoć fajnie trzymają i rzeczywiście są "plaskate":-p:-Dno ja właśnie nie wiem co z tą enką robić:confused2:teraz płacę 100.99zł i chciałam zmniejszyć na 59zł ale się nie da, więc chyba wykorzystam sytuację i zerwę umowę:-p
Kasia moja Oliwia, chyba by się zapłakała jak bym jej babyTv wyłączyła :D :p także u nas musowo coś musimy wybrać :/

Dobra, poćwiczyłam to idę coś zjeść:-p:-D
 
reklama
witam po długiej przerwie

wróciłam od rodziców wczoraj na wieczor, poleciałam na zumbę i wymiekłam
a dzis od rana piorę i piorę i juz płakać mi sie chce na myśl o prasowaniu - ja nie mam co liczyc na męża w tych sprawach

od wczoraj Igi na modyfce - bebilon comfort na zatwardzenia;-)
w nocy sie obudzil tzn o 2.30 i dostał cyca bo nie chciało mi się iść robic mleka - taka wygodna i zaspana matka jestem

no i pochwalę się, że moje małe zrobiło samodzielnie 4 kroczki w świeta;-))))

Kic a na jaki wózio zbierasz?
no właśnie mamy zamiar ten rowerek kupić Tymowi bo wyrósł ze starego

no nie popisze bo igi meczy
zajrze pozniej - sorki


no już jestem
młode śpi
starsze sie kąpie a ja juz po skalpelku
kurcze tydzień będzie jak nie ćwiczyłam a w świeta wiadomo duzo dobrego jedzonka i czuję się wykończona
ale teraz systematyczność i mam nadzieje na efekty jak u Haszi;-)

Hasz super, że weselicho przetańczone

Post ale Ty zabiegana jesteś

Pabla super, że odpieluchowanie udane
oj podziwiam za takie godziny w pracy

Kasiu widziałam zdjęcia na fb wspinaczkowe - super sprawa;-)

Kamu zdrówka
i jak usg wiadomo kto rośnie pod serduchem????
fajny pomysł z tym fb
Ty mi kochana poleć która z shopperów skórzanych naj bo mam chrapkę na czarną;-)
to może na priw się odezwe

kurcze idę się napić bo po ćwiczeniach sahara w gębie
zima dobija jak chyba wszystkich
chce wakacji w słonecznym kraju!!!!! plaży i ciepłego morza!!!!
no to pomarzyłam na głos
dobrej nocki
 
Ostatnia edycja:
Witam rankiem:)
Mam na popołudnie, więc żeby sobie matka za długo nie pospała, to Liwa wstała o 6:wściekła/y:pomijam fakt, że zawsze ją M musi budzić przed 7:crazy:katar ma okropny i kaszel z tego kataru, oczy już lepiej, ale nos ma zapchany niesamowicie:crazy:
zaczyna mi działaś na nerwy ta pogoda - u nas znowu pada śnieg:wściekła/y:

Renia chciałabym jakieś mountain buggy - albo swifta, albo urban jungle:tak:dziewczyna z forum wózkowego zamówiła w USA (wychodzą znacznie taniej, ale nie mają gwarancji) no ale musiałabym coś sprzedać, bo z kasą teraz średnio:-pteż marzę o ciepłym morzu:-Dale my chyba pojedziemy na Słowację do Tatralandi:tak:no i brawa dla Igiego!!szybki chłopak:tak:

Nic idę ubrać dzieciaki i powoli się zbieramy:happy:
 
Renia, brawa dla Igiego, Sarulek zostaje w tyle, ledwie zaczęła stać samodzielnie:-p Za to ma już 7 zębów, widać cała para w ich produkcję idzie;-)

My chore od miesiąca, Flo się ledwo co wygrzebała przed świętami, a na święta Sarę i mnie dopadł wirus oczny i do tej pory trzyma, wszystko przez tę zimę, posiedziałoby dziecko na słoneczku to by wirusy wygrzało...

Podpowiedzcie jakiś składkowy prezent na roczek? Na DD chcę dziewczynom trampolinę czy coś do ogrodu kupić ale na Sarkowe urodziny musi być coś tylko dla niej..głownie dlatego, że Flo pilnuje praw niemowlęcia do otrzymywania prezentów... zabawek żadnych nie chcę, bo Sara ma wszystko, w sumie po trójce dzieci dostaje i cały pokój zawalony:baffled:

a, Post, polecisz jakieś agro w Twojej okolicy? pierwszego czerwca na ślub przyjaciółki do Krakowa jedziemy, a ona mi poleciła takie miejscówki, że trzy razy na cennik patrzyłam, czy zer nie pomyliłam.... ślub jest na północy Krakowa więc myślałam, żeby się zadekować gdzieś na niedalekiej prowincji;-)

zmykam do roboty z nieustającą od miesiąca nadzieję, że już za dzień dwa bedzie mozna pójść do ogrodu:tak:
 
witam
no ale mnie dziś uziemili
prąd zabrali na 3h i akurat wszystko stanęło - a najgorsze ze prasowanie
no nic przyjdzie dzis odrabiac noca zaległosci żelazkowe

Surv współczuję chorob
no słońce dobre na wszystko
teść wrócił z egiptu i strasznie załuję, że na świeta nie pojechaliśmy się wygrzewać zamiast auta odśnieżać
na le w przyszłym roku jedziemy
no i nieźle Sarcia z zębami leci
u nas maruda ostatnio więc podejrzenia są ze idą kły;-)

Kic życzę uzbierania sumki na wózio

dobra lecę bo chłopcy wrócili z przedszkola i zakupów i nakarmic głodnych czas
miłego
 
ooofajnie to odwiedzicie nas mam nadzieję :), bo będziecie bardzo blisko nas :)popytam.a chcecie coś takiego agro naprawdę? czy tylko zalezy Wam na przespaniu się? nie wiem jak to u nas z tym bywa. Okolice ojcowa są ładne i niedaleko zbyt ale jak chcecie coś bliżej to może gdzieć niedaleko Futura parku (odrazu autlet możecie zaliczyć :) RZąska, Modlniczka, Są tam takie noclegi które oglądalismy jak wesele robiliśmy i były takie w jakości tego naszego zlotu co organizowałaś ale ostanio widziałam że są mocno odnowione to się może coś zmieniło, podjadę tam jutro bo mam po drodze i dam znaćps.resztę napiszę na innym kompie wieczorem bo ten ma w nosie wszystkie entery i interpunkcję co mnie doprowadza do szału.
 
Kic takie ćwiczenia o jakich piszesz, czyli a'la box najbardziej mnie wykańczają:-D
Renia, gratki dla juniora za pierwsze kroczki!
O pogodzie nawet nie będę wspominała...
Jak wspaniale, że jutro już piątek. Byleby jakoś przeżyć te 8 godzin. Ostatnio taki kocioł, że szok:confused2:
 
reklama
surv. jak chcesz tanio to:my tu mielismy weselnych gości bo tylko tu było tyle miejsc ile chcielismyale tu jest komuno wróć, :)http://www.eholiday.pl/noclegi-wr0233-plan.htmlto jest bliżej krakowa parę minut dosłownie, ale nie wiem jak jakość http://www.eholiday.pl/noclegi-dv0846.htmla jakbyście poszukali czegoś w kryspinowie to tam jest duży zalew to jak będzie ciepło z dziecmi można zachaczyćA&J Pokoje Gościnne - Kryspinów, w Kryspinowie (Kryspinów 365) - galeria jest blisko autostradyhttp://hostelik.dobrynocleg.pl/plan.htmljutro sprawdzę ten o którym pisałam (on jest blisko tego powyżej bo na początku tej ulicy szlacheckiej :))a tu napewno w okolicy ładnienie bo tam jest dolina kluczwodyhttp://meteor-turystyka.pl/dolinki-jurajskie,zelkow.html
 
Do góry