reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

joaszka art.13 tylko ze jak nei masz jeszcze karty ciazy to d... bo wszsystko na podstawie karty caizy , lub zaswiadczenia ze jestes w ciazy

No właśnie...dupa, dupa. Czuję się fatalnie, idę się rejestrować, i nie wiem jak długo przyjdzie mi czekać. Akurat teraz musiało mnie dopaść przeziębienie jak nic nie mogę brać z leków:wściekła/y:i cycuchy bolą bardzo:-(W dzisiejszych czasach to trzeba być cyborgiem jakimś chyba. Najlepiej nie chorować i umrzeć zanim wypłacą nam pierwszą emeryturę.
A tak w ogóle- Miłego dnia dziewczyny:-)
 
reklama
Czesc dziewczynki!
Ja dziś pierwszy dzień pracy po L4, nie wiem za co się zabrać, skrzynka mailowa zapchana, a mi się nic nie chce i myslenie jakieś spowolnione mam. Tragedia była ze wstaniem, ale trzeba się było zebrać!!
A mówią że ciąża to nie choroba, a mi się nic nie chce i najlepiej leżałabym cąły dzień w łóżku lub przesiedziaął na kanapie....ale nie ma że boli trzeba pracować!!!
Poza tym samopoczucie nie najgorsze, mdłości miałam w aucie jadąc do pracy, ale to moja wina bo nic nie zjadłąm przed wyjściem. Tak sie grzebałam że nie zdążyłąm!!
Poza tym wszytsko ok i wreszcie przestał padeć ten cholerny deszcz.
Trzymam natucha kciuki za Twoje USG dzisiaj!!
Ja ide jutro do lekarza z rana!!!

Życzę Wam dziś miłego dnia!!! :-):-):-)
 
natucha trzymam kciuki i proszę Was o to samo. Dziś o 14 mam USG, strasznie się boję.
Witam wszystkie nowe mamusie:-)

Pozdrawiam
 
Czesc dziewczynki:-)
Ja tez ide dzis do gin.na badanie i USG.Przyjmuje od 14.30, nie wiem o ktorej wejde bo tam jest zwykle kolejka, w ogole nie rejestuje na godziny.Ide do niego zreszta po raz pierwszy bo u mojej gin.termin byl dopiero na 26.11- mimo,ze prywatnie:szok:
Bede trzymac kciuki za wasze badania:-)

Samopoczucie niestety znowu mam do bani.:-(Pogoda daje sie we znaki.
Milutkiego dnia
 
mammi i sara trzymam mocno kciuki za Wasze wizyty dzisiaj u lekarzy!!
Dajcie znać jak poszło, chociaż jestem przekonana że wszytko będzie dobrze!!!

Witam wszytskie nowe przyszłe mamuśki!!!:-) Wkupie zawsze raźniej:tak:
 
Też trzymam kciuki za Wasze wizyty. Ja idę dziś na 12 30 do ginekologa. Ciekawe czy coś będę wiedzieć więcej??? Narazie wiem tylko, że są dwie kreski na teście i bolą mnie piersi:-).
Pozdrawiam serdecznie:-)
 
Witam Wszystkie Przyszłe Mamusie :-)
na listę lipcówek się wpisałam, ale zapomniałam się przywitać, o ja niewychowana:zawstydzona/y:,
Jestem pełna optymizmu, tydzień temu było pierwsze USG i widziałam jak serduszko pika, wow to jest wrażenie, byłam z mężem - w domu się przyznał że aż nogi mu się ugieły i tak cieplutko się zrobiło. Zalecenia hmm, nie denerwować się i robić wszystko powoli i ze spokojem, mam uważać, okazało się że mam tyłozgięcie macicy, ale bez paniki...
Mdłości nie mam, oby tak dalej, zachcianek też nie, tylko niektóre zapachy mnie drażnią. Ale się rozpisałam, chyba aż za dużo, ale ja taka gadułka jestem ;-)
Pozdrawiam cieplutko w te chłodne dni!
 
jejku juz mamy lipiec ale sie zagapilam:-D

Kochane gratulacje dla was wszystkich i spokojnych 9 miesiecy życze:tak::-D

Super ale was juz duzo;-):-)
 
reklama
Witajcie

Wszystkim nowym Mamuśkom- gratulacje:-)
Ja dziś byłam u rodzinnego z przeziębieniem...oczywiście nic brać za bardzo nie mogę- na gardło do ssania propolki, syrop homeopatyczny stodal, wapno i wszystkie inne naturalne sposoby. Można rutinoscorbin, ale różnie słyszałam...No i mam zwolnienie. Chciała mi do środy wypisać, ale to 7 dni ciągiem i kasy mało wypłacą, więc wolałam do jutra. Potem weekend a jak sie nie poprawi to pójdę w pon. znów.

A co do gina...zaszłam zapytać go o parę rzeczy (do tego co do tej pory chodziłam)a on mnie zbył:-(proszę się na wizytę umówić. Termin- 2 grudzień, 10 tydz, ciąży..." Co ja poradzę, że takie terminy?Można prywatnie, ale nie namawiam". Bez komentarza
 
Do góry