reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

zdziwilam sie jak zobaczylam i pozniej odszukalam wypowiedzi vanilki, i stwierdzilam ze to moja w takim wypadku to za duzo je :p no ale jesli o cyca chodzilo to chyba inna sprawa...
 
reklama
dzamena Ja juz nie karmie .1,5 miecha karmilam .
teraz juz tylko na butli .
Od dzis robie mu 180 ml ale np.w poludnie zjadl 150 a teraz znowu 180 wiec widze ,ze czasem glodomor sie wlancza ,a czasem nie :-D
wazy 7100 :tak:

nadia No to podobnie nasze jedza .Moj od kilku dni wlasnie zrobil sie maruda ,placzek straszny i wyszlo na to ,ze nie najadal sie od tych kilku dni .

no wiec Gabi w szkole czasem poplakal lekko jak sobie przypomnial o mamie i braciszku .Ale jak poszlam do niego caly happy i powiedzial ,ze jutro tez idzie wiec fajnie:-)
 
Vanilka a ile dziennie je Davidek?Moja je 100-120 tak z 7 razy na dzien wiec mieszy 700 a 800 ml-a wazy 6200 więc też nie tak mało jak na dziewczynke :)
A co do zielonych kup to moja tez takie robi,ale ja daje mleko ha i lekarka powiedziła ze tak moze być,więc nic z tym nie robie.
Byłam na zakupach-kupiłam małej sweterek w h&M-juz na 68 musze kupować :)
 
Vanilka dzielny chłopak;-)

M dziś dał radę wcześniej wrócić bo juz o16.30 i zajął się małą nim o 18ej na angielski wybył. Mała mi zasnęła 5 minut temu a jak wstanie będzie jazda z kapielą bo sama ją dziś pluskam, już się boję o bębenki w uszach:-p
 
mruczka i u mnie tak samo z tym smokiem:confused2:

Mała wykąpana ale była mega jazda:-D M ją uśpił właśnie i będziemy usta usta oglądać a potem nynki więc dobrej nocki;-)
 
Moje Drogie MAmy!!RAczej więcej was czytam niż pisze. JAk wstaniecie rano to może mi pomożecie. Moja lipcowa Lilianka miewa kolki raz ma raz nie ma więc nawet ta sporadyczność mnie zastanawia czy to kolka. Mała nie chce piersi chodź 3,5 godziny nie je, płacze , słysze burczenia w brzyszku i puszczanie bąków i przechodzi, uspokoję ją zaczyna jeść i znowu. Jest różnie czasami rano brzuch ją boli ale między 18 a 20 to maskara. Sam już nie wiem czy to kolka czy nie . Robiłam CRP i jest ok. Mała tez ma katar podejrzewam że alergia a ja już nie wiem co jeść, pije kawę zbożową z mlekiem kozim i kanapkami z indykiem się zapycham albo activię z płatkami owsianymi, dzisiaj buraczkową zjadłam, jem ogólnie indyka albo kurczaka ziemianiki i kasze marchewka jabłka. Czasami myśle po co mam sie oszczędzać jak i tak ma kolki. W tamtym tygodniu zamówiłam pizzę dla siebie z tuńczykiem i kukurydza i mała nie miała nic także ja już głupia jestem. Normalnie szał ciał już przechodzę. Może któraś z mam przechodzi to samo. Please help!!!! Mam 5 letniego synka i normlanie jako niemowlak był cacy zero problemów a tutaj jestem już głupia.Pozdrawiam
 
reklama
betty- co do innych por to niewiem ale moja prawie ze od urodzenia ma okres miedzy 18-20 wlasnie ogromnego placzu chociaz wiem ze jej nic nie dolega;p
 
Do góry