reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej babeczki :) W reszcie mam moment żeby tu zajrzeć :)

ememte, trzymam kciuki za synka. Przekichane z tymi chorobami, wszyscy ludzie powinni byc zdrowi. ech...

Ewa też liczy: dła, dła, cy :)))) Z kolorami mamy na bakier (nie zna nazw), za to uwielbia dopasowywać w pary wg kolorów i wg kształtów :) Z nowych słówek pojawiło się wczoraj oko i tak się jej to słówko podoba że oprócz oka, okiem zostało też ucho i nos, a jak jej dziś powiedziałam, że nos nazywa się "nos" to sie prawie ze śmiechu posikała :D
 
reklama
Może i ja się odezwę po długiej przerwie;)
My już jesteśmy w domu w czwóreczkę od 18 marca:) tak więc Wiki ma młodszego braciszka - Piotrusia:)
Ja tak jak Alex i Miczka robię wielkie oczy jak czytam o liczeniu itp. bo u nas na razie mały zasób słówek, i zdecydowany brak chęci powtarzania po mamie;) I jak u Corin u nas też są uniwersalne słówka. Np. tata to nie tylko tata, ale i zdjęcie, ale to nasz błąd bo kiedyś pokazywała na zdjęcie taty i wołała tata tata to mówiłam jej, że tak to tata no i teraz na wszystkie zdjęcia woła tata;)
Do tego u nas bolesne ząbkowanie i mały bunt który nie wiem czy jest butem samym w sobie czy reakcją na ból ząbków ale jest męczący.
To tak na szybko:) Spróbuję być na bieżąco.
 
Witam.
Daga- wiem ze romb to nie figura przestrzenna:)chodzilo mi o to, ze Monia wprowadza bardziej niezykle figury(nie kolko czy kwadrat), a następnie przejdzie do bryl. usmialam się z tego:)Monia, wiem, ze wszystko wprowadzasz przez zabawe, my tez, ale jakos z rombem kurcze nie mamy do czynienia!:p
Ememtete- zyczę wytrwalości, badz dzielna, mysl pozytywnie!musi byc dobrze!
Basieniak- gratulacje syneczka!
Corin, u nas czesci ciala juz opanowane jakis czas temu, choc oko to u nas łoko lub koko:p.A teraz filip konczy osatnie wyrazy wersow w ierszyku dzien dobry krolu lulu- najbardziej mu sie podoba- nosiem, siosiem, tam, i to!spiewająco mu to przyszlo, szybko zalapal.
Marzenko- kazde dziecko inaczej, przeciez wiesz
Psota my ketotifen, ze wzgledu na to ze filip czesto zniow choruje, zdrowy 3-4 dni i powtorka, ale nigdy nie mial zadnych oskrzeli czy pluc, tylko gardlo i uszy( lekko)
Dziewczyny wzielam się troche za siebie, umowilam sie na usg piersi na jutro, i do endokrynologa na 7 maja, Mam torbiele w piersiach od okolo 4 lat, po ucisnieciu sutka wycieka mi niby mleko, i hormon odp min, za wydzielanie mleka tez mam duzo za wysoki.4 lata temu trafilam do endo, ale jakos tak wszystko sie rozeszlo, powiedzial zeby sie niczym nie martwic, moze sie wszystko zmieni po ciązy. i tak mi z tym zeszlo. ale teraz gdzies slyszalam o podobnych objawiach i znow wszystko wrocilo, zaczelam sie martwic, niepotrzebnie znow szperalam na necie, ale przynajmniej wiem, ze to moze byc bardzo powazna sprawa. ale nie chce sięzadreczac. ide do dobrego endo i mam nadzieje ze bedzie dobrze. Musi byc dobrze, robie to dla mojego kochanego dziobeczka, dla meza i dla siebie. ale gdzies w glebi siebie, mam wielkie obawy...
Pozdrawiam
PS. zrobilam wczoraj racuszki, ale nie na maslance i nie z jablkami, a z bialym serem i cukrem waniliowym, mniam!Filipek sie zajadal.
 
Ostatnia edycja:
Helloł helloł tak tak to moja Oleśka mówi :-p
ememte zacznę od Ciebie bo twoja wiadomość mną wstrząsnęła ..kurcze!!! biedny mały no ...bardzo ale to bardzo współczuję !! trzymam kciuki za rezonans i oby to wszystko jakoś sie ułożyło daj znać jak wrócicie.
mala monis osz ty!! tyle czasu zwlekać
:wściekła/y:...cieszę się ,że w koncu wzięłaś sie za siebie i mam nadzieje ze wyniki wyjdą dobre :* Z resztą przygadał kocioł garnkowi.....ja od porodu u lekarza nie byłam:confused2:
Resztę postów przeleciałam ledwo okiem hehe wybaczcie .... Psotka mam nadzieje ze rota poszedł w siną dal !! udanych zakupów i super wypoczynku :*
A co do leworęcznych my z mężem prawo a dwoje naszych dzieci -lewo:confused2: nie wiem skąd i dlaczego .
Mówicie o rozwoju dzieci wiadomo każde rozwija sie swoim rytmem ja tu nie chce zachwalać Oleśki bo wiadomo każda mama ........ swoje chwali ale powtarza po mnie wszystko.... nawet Bozie i Jeziu... Liczy do tsi ... próbuje sie juz ubierać chociaż zakładanie butów juz dawno opanowała . Taka z niej Gosia samosia .....:laugh2:
 
Witajcie :)


U nas dziś ciepło i słonecznie. Piaskownica standardowo zaliczona (nasza prywatna przed domem), a po drzemce jedziemy do znajomej, która ma 2 letnią córkę. Dziewczynki się pobawią, a my kawkę wypijemy. Oczywiście na świeżym powietrzu :tak:


Corin, mała moniś, daga, margerita,
łał - jak Wasze dzieciaczki już pięknie mówią. Chciałabym, żeby moja już tak "nadawała". Ale jakoś nie śpieszy jej się do tego. Wiem, wszystko ma swój czas. Więc cierpliwie czekamy :-D Na razie niektóre słowa potrafi powtórzyć, ale nie za bardzo umie łączyć w zdania.

mała moniś, a konsultowaliście te choroby Fifiego u jakiegoś pediatry - alergologa? Do Kielc do endokrynologa się wybierasz? Ja też jeżdżę do na kontrolne wizyty w związku z moją tarczycą. Wcześniej jeździłam dłuższy czas na onkologię w Kielcach na Artwińskiego, teraz na Stoku mam lekarza.


basieniak, gratuluję synka! Grzeczny? Daje mamusi pospać?:-D:-D:-D


Alexandra, no pewnie - my babki musimy być lepsze...Po Twoich słowach przypominają mi się słowa piosenki Renaty Przemyk "Babę zesłał Bóg, raz mu wyszedł taki cud..." Ha! :-D


Miłego dnia!
 
mala monis, ewa też ma opanowane wszystkie części ciała i zapytana bezbłędnie je pokazuje. Wczesniej pisałam, że wczoraj nauczyła się mówić "oko" i tak sie jej to spodobało, że i ucho i nos tak nazywała, ale to nie znaczy że nie wie gdzie ma ucho a gdzie oko ;)
 
Corin, Kinga za to od 3 dni bez przerwy pokazuje na pępek i mówi "pepet" :))) I też wszystkie części ciała zna, a np. u stopy umie wskazać na mały paluszek i duży paluszek.
 
reklama
Monia, na artwinskiego wlasnie trafilam, jak zauwazylam te wycieki z piersi, tam zlecono usg i bdania prolaktyny. ale kolejki do endo takie dlugie, ze poszlam wtedy prywatnie, lekarz zlecil troche badan, ale powiedzial, ze to nic nie znaczy, ze po dziecku wszystko sie moze unormowac. teraz od jakiegos czasu bola mnie piersi, wiec troche mnie to sklonilo, i. Wybieram sie pryw do innego lekarza- nazywa się Waligorski, przyjmuje na artwinskiego. A ile czekasz na wizyte do endo w tej przychodni? bo ja i tak bede musiala sie gdzies zapisac, nie stac mnie na prywatne leczenie. Odpisz jaki lekarz cie prowadzi i czy mialas do czynienia z waligorskim. daj znac na priv
 
Do góry