reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2012

Żyrafka, ja już dawno w spacerowce. Uzywam śpiworka i mały jest ciaplutki, nie jest mu zimno. Kupiłam maclarena xt, ma fajnie zaciąganą budkę, dziś nawet śnieg mu nie zawiewał do srodka, także luzzzz. Poza tym jest do wózek do którego nie musisz wkłądac dziecka juz siedzącego, bo ona się rozkłada na płasko. jestem bardzo zoadowolona

IMAG0600.jpg
 
reklama
Żyrafka, ja już dawno w spacerowce. Uzywam śpiworka i mały jest ciaplutki, nie jest mu zimno. Kupiłam maclarena xt, ma fajnie zaciąganą budkę, dziś nawet śnieg mu nie zawiewał do srodka, także luzzzz. Poza tym jest do wózek do którego nie musisz wkłądac dziecka juz siedzącego, bo ona się rozkłada na płasko. jestem bardzo zoadowolona

Zobacz załącznik 541183

też się zastanawiałąm nad maclarenem ale chyba kupię normalną spacerówkę, nie parasolkę, chyba mutsy 4rider ale używany,


joasiah- moja Sylwunia to też nadpobudliwiec, nie wiem co to będzie jak zacznie raczkować. Jeszcze sama nie siedzi niestety ale przyjdzie i na nią czas.


eve- to silny chłopak :))
 
eve- dlaczego ma jedną z gorszych spacerówek? Parasolki wydają mi się dla takich maluszków za bardzo "roztrzęsione". Chcę żeby małej było wygodnie i mi się wygodnie prowadziło. Ze ciężi to nic nie szkodzi, nie muszę go dxwigać nigdzie a co myślisz o spacerówce x-landerze?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry