• 🌿 Kochane/i życzymy Wam spokojnych, dobrych Świąt Wielkanocnych. Takich bez presji, bez „muszę”, bez porównywania się. Niech to będzie czas choć odrobiny odpoczynku. Życzymy Wam ciepła, bliskości i takich małych momentów, w których można na chwilę odetchnąć i pomyśleć: „jest okej”. I trochę więcej łagodności dla siebie, bo naprawdę robicie bardzo dużo ❤️ 🐣 Ściskamy Was świątecznie zespół babyboom.pl
reklama

Lipiec 2016

Lizzy u nas lzejsze mleko pomoglo na brzuch ale ulewanie jak bylo jak jest i to go wybudza i bardzo dwnerwuje bo widze ze,sie az czerwieni i za chwile mleczko wyplywa, to musze przeczekac, moze wtedy bedzie spokojniejszy i czasem da mi pospac. Pierwszy sen ma nawet ok, ale jak sie juz przebudzi to bardzo plytko spi i pobudki co chwile. Nie wiem dlaczego nie moze sie mocno wespac przy tym drugim snie
 
reklama
Julka a on zjada taka porcje jak powinien? Ja swojemu kitowalam 120ml a okazalo sie ze powinnam 90. Jak zjadal 120 to ulewal na maksa. Fontanna to malo powiedziane. teraz zjada z cyca i dokarmiam 55ml bo schodzimy z 90 i nie ulewa w ogole..:)

Mi ta od laktacji babka powiedziala ze ulewa bo jest przezarty doslownie tak to ujela i faktycznie tak bylo bo jest o niebo lepiej.

moze to nie jest przyczyna, pisze tylko jak bylo u mnie. Probowalas dawac mu mniej? Moze sie przejada i dlatego jest niespokojny bo go boli brzuszek od przejedzenia i dlatego tez tak ulewa.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry