reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Nieśmiało się witam.
Ja dziś zrobiłam test i są dwie kreseczki :). Bardzo się cieszę ale i boję co naturalne, żeby wszystko było dobrze do samego końca :tak:. Teraz nie pozostaje nic innego jak wkrótce iść do gin.
 
angella90 szczerze pisząc to się nie wybieram trochę z obawy przed igła, trochę z braku czasu.....Eh dobra jestem poród za mną a ja igły się boję .....po porostu nie przepadam za nią i tyle :-D.
Trzymam za nas wszystkie kciuki :)
 
Hmm narazid lekko ponieważ brzuch śpiąca nic innego narazie nie ale co będzie okaże się z córką od 9 tv wymiotowalaM z synem od 7tc miałam nunudności więc wszystko przede mną.
 
reklama
Do góry