reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ja będę szczepić na pneumokoki i meningokoki, ale tak jak groszkowa pisze, trochę później, żeby tych dawek było mniej. Zależy mi na tym, by została zaszczepiona zanim pójdzie do żłobka.
 
reklama
Też myślałam o Iwonie :)

Dziewczyny macie racje, może to chodzi o kp. Mieliśmy takie sytuacje, że jak mnie M złapał za piersi to tryskało do sufitu i jemu po twarzy :):)

Dopiero czytając Was dowiedziałam się, że skoki rozwojowe wiążą się ze zmianą zachowania. Muszę poczytać o tym.

Mój maluch dzisiaj też obudził się o 5:30. Zawsze też usypiał sam w łóżeczku, a od wczoraj płacze bo chce, żebym usypiała go na rączkach. Jak już uśnie i go odkładam to jest wrzask i od nowa... Nie wytrzymuje już z bólu kręgosłupa :( Dzisiaj czuje się strasznie zmęczona :( chciałabym, żeby mąż mnie trochę wspierał.

Flammie to ja chciałam link, dziękuję :)

Dziewczyny czy szczepiłyście/szczepicie maluchy na pneumokoki i meningokoki?

Ja szczepie pneumokoki i meningokoki. Rotawirusowe szczepienie mamy juz zakonczone.
 
Witajcie dziewuszki :)

Mateusz maruda bo zab drugi wychodzi.. jejuniu glowa az boli :/

Chcialam się pochwalić ze ruszyl chlopak w swiat :D czlapie sie jak foka :D ale coraz częściej tez sekundke uda mu sie raczkowac :) ale szczerze mówiąc to wolalabym zeby jeszcze lezal w miejscu bo starszak w domu nie zawsze sprzątanie zabawki czy cos niebezpiecznego dla malucha z podlogi i chodze od jakoegos czasu z nosem w dywanach sprawdzam czy nic tam nie ma.


A co do szczepień to ja szczepie obowiązkowymi (u mnie pneumo obowiązkowe) ale co 4miesiace a nie co miesiąc jak robia to wszyscy pediatrzy tutaj.
Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej.
Super, że ząbki maluchom rosną i się coraz więcej ruszają :)
Ja się cieszę, że moja jeszcze w miarę nieruchoma, choć się przekręca z brzucha na plecy i odwrotnie. Ale czasem leży z buzią w macie, uśliniona po czoło, że trzeba ją przekręcić na plecy.
Ostatnio koleżanka mi zarzuciła, że cieszę się, że jeszcze się nie porusza. Ale z czego się mam smucić? Że nie wyciągam jej spod stołu albo łóżka? Mam brata 10 lat młodszego, zajmowałam się nim prawie cały czas i doskonale pamiętam jak wyciągałam go spod tapczanu, albo goniłam za nim, żeby do rzeki nie wpadł.
Więc, dziękuję, cieszę się, że jeszcze nie pełza/raczkuje. Na wszystko przyjdzie czas ;)
 
reklama
My byliśmy wczoraj u lekarza. Mała 7360 wazy [emoji3] klusek moj mamy [emoji173]
Lekarz powiedział ze taka mądra z niej dziewczynka tak wsystko śledzi i obserwuje na wszsytko reaguje a patrzy jak by wiedziała co mówi i słuchała - pewnie wszystkim to mówi ale dobrze sobie to wymyślił zyskał moja sympatie [emoji23][emoji23] a ze prywatnie to facet zarobi [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry