reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA CZERWCÓWECZEK:):)

Aniu76 a w ogole bylas juz u lekarza czy pierwszy raz dopiero? ja nie wiem kiedy moge isc pierwszy raz zeby nie bylo za wczesnie :(
 
reklama
AneczkoK Byłam u lekarza na drugi dzień po testowaniu bo chciałam potwierdzić czy to na pewno ciąża
chociaż wszędzie czytalam ze do lekarza powinno sie iść gdzieś około 6 tygodnia dopiero.
Nic mi nie mówił ze za wcześnie przyszlam, zrobił mi USG i zobaczylam taka maleńka kropeczkę:))Yupiiii
Wyznaczył mi kolejna wizytę za 3 tygodnie:)))
 
Witaj Zosiu- licz termin:)bym mogla Cię wciągnąć na nasza liste:)!: AneczkoK..Ty równiez-licz licz:)
jesli o kimś zapomniałam- upominajcie sie dziewczeta o swoje:)..a nasza lista niech rosnie;)!!!
 
Hej, hej! A ja z kolei jestem ostatnia w kolejce - 24 czerwca! To nowina z ostatniej niemalże chwili!!!
 
Rusaleczko ja chyba bede musiala zalozyc nowy watek jesli wszystko bedzie dobrze ;D Mi wychodzi 8-09-2006 ;D na razie sie jednak przykleje do was jesli moge bo jestem chyba jedyna lipcoweczka :laugh:
 
Witam, wg mnie termin jest na 23 czerwca 2006, ale jutro idę do lekarza na pierwszą wizytę i zobaczymy co Ona powie:) Jestem z Krakowa, mam 29 lat. Pozdrawiam cieplutko:)

.png
 
Cześć Zosiu ale fajnie,że kolejna osóbka zapisuje się na czerwiec....szybciutko napisz jak będziesz po wizycie ;)
 
AneczkaK pisze:
Rusaleczko ja chyba bede musiala zalozyc nowy watek jesli wszystko bedzie dobrze ;D Mi wychodzi 8-09-2006 ;D na razie sie jednak przykleje do was jesli moge bo jestem chyba jedyna lipcoweczka :laugh:
Aneczko..chyba coś źle wpisałaś..pewnie chodziło Ci o 08.07?:)
Poki co jesteś nasza:)!-czerwcowa:)
 
masz racje Rusalko 08-07 ;D ale jak widze nie ma mnie na waszej liscie ;) Ja musze poczekac az znajde kogos do pary na lipiec ::)
 
reklama
:)- już Cię wciagam na nasza liste, choc Ty pewnie juz niedługo na stąd zwiejesz do lipcówek:)

1. Agatatje - 01.06.
2. Angelika - 05.06.
3. Ola.K - 06.06.
4. aniasorsha - 06.06
5. cicha - 09.06.
6. baśka - 10.06.
7. Rusałka - 15.06.
8. Mama-Agnieszka - 16.06.
9. Nadi -16.06.
10. Sumka - 21.06
11. Zosia - 23.06.
12. JU - 24.06.
13. Nemezis -25.06.
14. Calo - 25.06
15. Ania76 - 30.06.

Nasza jedna lipcóweczka:):)
16. AneczkaK - 08.07.- uciekła nam do lipcówek:)
 
Do góry