reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA CZERWCÓWECZEK:):)

Witam Mamusie:)

Wczoraj byliśmy u lekarza i oglądaliśmy bijące serduszko:)
Jestem bardzo szczęśliwa:) teraz tylko trochę badań do zrobienia - standard:) ;D
Wg OM termin na 23 VI 2006
Pozdrawiam serdecznie:)



 
reklama
Zosiu, ale fajnie.
Ja juz sie nie mogę doczekać następnej wizyty, dopiero za 2 tygodnie:))
I mam nadzieje ze będzie USG:))
 
Miałam USG w ok 4-5 tygodniu i widać na nim ciążę - taka maluśka kropeczka.
Jak będę następnym razem to mam nadzieje ze tez mi gin zrobi USG:))))
 
Hej mamuśki:)

Ja ledwo wytrzymałam do 3 XI z usg hihihi, chodziłam jak na szpilkach ale warto było: mała kropeczka 6,7 mm i wielkie serducho:) Zdjęcie oczywiście mam:)))))

Na następną wizytę idę 22 XI z wynikami badań.

Wzięłam L4 i teraz poodpoczywam sobie troszkę w domku:) Pozdrawiam


 
Witajcie.
Ja ze staraczek.Mam jednak pozdrowienia dla as czerwcoweczek od Nadi
U niej wszystko dobrze siedzi w domciu i odpoczywa. Niestety nie ma dostepu do netu wiec za moim posrednictwem Was pozdrawia. :) :) :) :)
 
Mnie mozecie juz chyba wykreslic z waszej listy bo juz robimy powoli lipcowa ;D Ale bede do was czesto zagladac bo mam do was ogromny sentyment.Jak sie dowiedzialam o mojej fasolince tylko wy bylyscie takie na swiezo z tematem i milo mnie przyjelyscie :)
 
reklama
Magdalenkakol -Ucałuj ode mnie Nadi..Własnie czekałam na wiadomosć od niej. Pozdrów ją ode mnie!!!..Zostawiłam jej wiadomość na priv-ie.

Aneczko:) cieszę sie, ze doczekałam sie swojego wątku:) Ja również Was podczytuje;) Wpadaj do nas czesto:)!!!
 
Do góry