reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

buzi@k

Fan(ka)
Dołączył(a)
15 Grudzień 2006
Postów
1 205
Lista szczęśliwie zafasolkowanych

Ewa Krystyna

Agawa1

Najka

MagdaRybka
aOLA

Kindzia100

Ataata

Doticzka

Krecik


Anineczka


Kajunia Staraliśmy się o Nasze upragnione szczęście od 07.2005r. (czyli 19 miesięcy). Wyniki hormonów są w normie, męża chłopaczki bardzo dobre. Od 3 cykli clostilbegyt i duphaston. Walczę też PCO
27.03. o godz. 17.00 dowiedziałam się że pod serduszkiem noszę BLIŹNIAKI

Basia.J

Julinka Zaszłam w ciążę w 12 cyklu mierzenia tempki...tak do końca nie nazwałabym tego typowymi "starankami", bo raczej wzięliśmy sobie to na luz i po prostu nie zabezpieczaliśmy się i wiedzieliśmy, ze kiedyś zajdę w ciążę Ale ja oczywiście w każdym cyklu miałam ogromne nadzieje, ze mała fasoleczka się pojawi No i udało się, dzidzia jest


.....................................
 
Ostatnia edycja:
reklama
Myślałam że taka lista to prosta sprawa no i się pomyliłam, jestem taka rozpalona wstawianiem suwaczków że aż purpurowa:-D
 
kajunia może ty masz chętkę na pierwsze miejsce w drugiej liście:confused::confused:
No to wiesz co trzymam bardzo bardzo mocno :tak:
 
reklama
Do góry