reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

No... U mnie zaczęła się prawdziwa irlandzka zima: szaro, buro i ponuro i leje oczywiście. Niech żyje folia przeciwdeszczowa!!!!
Złapałam wczoraj gumę:(
 
reklama
Brown.kate - widzę, że nasze mrozy teraz do was poszły, ale były jaja. Autochtoni nie przywykli, zimówek nie uświadczysz, wszystko się ślizgało ( ja też, tylko ja pomna zim z Polski na jedynce i na dwójce, a reszta.... warto było poczekać żeby to zobaczyć:)
Ja mam kolejną szczepionkę 11.01.
Znowu zapomniałam pojechać po wniosek na medical card:(
 
welonka- ja zawsze najpierw zagladam, na te watki, bo jakbym sie zaczytala na naszym glownym to pozniej tych by mi sie nie chcialo czytac:-D:-D

Ja też mam nadzieje na mrozne, sniezne swieta, ale watpie w to aby takie byly:baffled:
 
Hej :) dopisuję się do listy Synek Dawidek urodził się 23 września o 4.40 :) po 14 h :D porodu :) ważył 4kg :) warto było się wymęczyć dla takiego szkraba :) Z dnia na dzień jest coraz cudowniejszy :) Pozdrawiamy:)

A tak z innej beczki, planujecie następne dzieci ?? Jaka różnica wieku będzie najlepsza? :)
 
Witaj ccaroline, synek cudny!!!
moja cora urodzila sie z podobna czuprynka:tak::tak::tak:

co do kolejnych dzieci........pewnie bym chciala, ale jeszcze jakos o tym nie mysle, narazie musze sie nacieszyc corcia!!!!!:-):-)

a z roznica wieku to hmmm.....sama nie wiem......ja osobiscie mam dwie siostry- jedna dwa lata starsza, druga szesc lat mlodsza i teraz w doroslym zyciu jest super, gorzej bylo jak bylysmy male....;-);-)
 
reklama
Do góry