reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Aneta nie mam doświadczenia,Ale kojarzę coś,ze jakies ząbki wychodzą wcześniej niż.... I nie pamiętam dalej. Np mojemu Frankowi wyszły dolne jedynki,następnie górna lewa dwójka,next górna prawa jedynka i teraz jedynka u dwójka idą na raz.
 
reklama
aneta idą jedynki, dwójki, czwórki i dopiero potem trójki. U nas jest książkowo, ale to nie jest reguła. Poza tym moze iść pare zębów na raz, Zosi np. idą trzy trójki teraz...
 
Z tymi zębami to faktycznie różnie jest, Lena nie ma dwójek dolnych a już wyszły po lewej stronie czwórki, teraz idzie trzecia czwóreczka, górna prawa
 
aneta idą jedynki, dwójki, czwórki i dopiero potem trójki. U nas jest książkowo, ale to nie jest reguła. Poza tym moze iść pare zębów na raz, Zosi np. idą trzy trójki teraz...

tak mi sie wlasnie wydawało.

Z poczatku jak Frankowi zaczeła wychodzic dwójka zamiast jedynek to się przejełam, ale zaraz M mi powiedział, że jego brata syn również tak mial. Także jestem spokojna. zwłaszcza, że miesiac po tej dwójce wyszla jedynka, a reszta do pary mocno naciska.

Gdzie jest Pati?
 
U nas z zębami to było tak że wyszły najpierw górne jedynki, dolne jedynki, górne dwójki i dolne dwójki. Teraz chyba przedziera się dolna 4 albo 3- trudno stwierdzić:-)

W nocy Tymek pije 2 razy mleko:eek: będziemy musieli coś z tym zrobić:-D

Kruszka ​a jak u Ciebie samopoczucie?
 
Dziękuję Olli czuje się dobrze:-) Jutro wieczorem już będę po usg,będzie wiadomo wóz albo przewóz...

Moje dziecię od dziś już śmiało drepcze po mieszkaniu,przewraca się jeszcze i podpiera, ale z raczek korzysta tylko jak się spieszy :-D
Jestem z niego taka dumna..B-)
 
Kruszka- super :-) poczekaj jeszcze chwilę a zaczniesz za Franiem ganiać :-D i trzymam kciuki za wizytę- koniecznie napisz co i jak&&&&&&&

No właśnie powinno iść jak Ostka pisze, ale osobiście znam dziecko, które zaczęło ząbkować od 3!!!!!Wygladał przeuroczo jak się uśmiechał- taki mały wampirek :-D u nas Kacper książkowo, Ami zaś od 3 miesięcy cisza-choć oczywiście dziąsełka na dole napuchnięte na 2 i 3, bo jej na dole wyszły 1 i od razu 4, a na górze najpierw lewe 1i 2 a potem prawe 1 i 2 także nie ząbkuje typowo i przez co bardziej się męczy aniżeli Kacperek
 
kruszkatrzymam kciuki za pozytywne wieści na wizycie:-)
Gratulacje tez dla Franka za kroczki:-)

oliija pamiętam jak my się martwiliśmy że Zosia pije mleczko w nocy, ale zawzięliśmy się. Stwierdziliśmy że bierzemy tą mękę nocną "na siebie" i oduczymy Ją. Tak jak pisałam poszło lepiej niż się spodziewaliśmy. Dlatego i Wam życzę takiego zacięcia i żeby poszło gładko. Czytałam w necie o oduczaniu dziecka mleka, głownie pisali o silnej woli rodzica:-) Bo właściwie to tak jest, że jak się człowiek oswoi z jakaś myślą, to lepiej mu idą zamiary.
My nie możemy oswoić się z myślą uczenia Zosi zasypiania samej w pokoiku. Zawsze siedzimy przy łóżeczku aż nie zaśnie. Mała się do tego też przyzwyczaiła bo jak zasypia, to co jakiś czas otwiera kontrolnie oko czy jeszcze się jest koło Niej - słodko to wygląda:-)

Dzisiejsza noc spokojniejsza..., ale... parę ostatnich nocy to pobudka na pobudce przez wychodzące trzy trójki naraz - budziła się nawet co 20 minut... Przedwczoraj dostała ibuprom, ale działał tylko do 1.20. Dziś dostała znowu ibuprom, ale ku naszemu zdziwieniu obudziła się dopiero o 5.10. Może część zębów się przebiła i mniejszy ból?
Mam do Was kobietki pytanie, jak długo, wg Was, można podawać czopki na ból zęba. My dawaliśmy do tej pory max 3 dni - 1 czopek na dobę. Zastanawiam się czy to i tak nie za dużo. Noce niestety koszmarne, o nas już nie wspomnę, ale Zosia budzi się z płaczem, widać że się męczy, widać że Ja boli...
 
Ostkapa nie wiem jakie to czopki ale ja tutaj uzywam paracetamol i moge dawac 3 na dobe. Chyba zalezy ile maja mg. Mam jedne 125 a drugie 250. Te 250 uzywam na goraczke na noc. A 125 na zabki dawalam lub w dzien na goraczke. A co do usypiania to ja tez musze byc przy malej i trzyma mnie za reke :tak: dopiero jak pusci to wiem ze zasnela :D
U mnie juz skonczone 35tyg. Mam teoche problemow szyjkowych. Rozwarcie juz na 2cm. Wiec lada chwila moze sie zaczac. Musze jeszcze dokonczyc pokoj maluchom.
 
reklama
Znowu się nie udało... Zarodka wogole nie widać,jest gdzieś w scianie macicy,widoczne jest ciałko zoltkowe,brak przepływów i nie słychać serca.W pon powtarzam badanie krwi i czeka mnie szpital. No i muszę się przebadać w wielu kierunkach już.Ginka mnie skieruje do innego lekarza,który siedzi w tych sprawach.Znam Go jest bardzo fajny i miły.
 
Do góry